English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Holín > Ubytování v Českém ráji

Ubytování v Českém ráji

Holín


Ubytování v Českém ráji
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Přijeďte se přesvědčit, že krajina kolem našeho penzionu je ne nadarmo nazývána Českým rájem.
Pension leží na jižním svahu s příjemným zastíněním stromy a s přímým výhledem na Prachovské skály, v naprosto tiché lokalitě ve vzdálenosti 300m od komunikace procházející Pařezskou Lhotou.
Malý rodinný pension s maximálním počtem ubytovaných 13 osob ve 4 pokojích.
Každý pokoj má své sociální zařízení (sprchový box, umyvadlo a toaleta), TV přípojku na všech pokojích (pouze pro vlastní TV příjmač). Každý pokoj je vybaven postelemi, nábytkem k sezení, skříní a věšákem. Pokoje jsou nekuřácké. Za poplatek je možné objednat dětskou postýlku s lůžkovinami.
Hostům je k dispozici jídelna v přízemí domu (vchod zvenčí) s malou ledničkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím k vlastní přípravě jednoduchých pokrmů (není zde kuchyňský kout určený k vaření).
V této místnosti je možné posezení u krbu, dřevo je samosběrem v okolních lesích nebo za poplatek.
Ve velké oblibě je sezení před domem u prostorného stolu. Zde je možné také grilovat různé pochutiny, malý gril je k zapůjčení u provozovatele, dřevěné uhlí je nutné mít vlastní.
V zahradě je vyhrazen prostor pro ohniště. Dřevo na ohniště je možné si přivézt s sebou nebo obstarat samosběrem v okolních lesích.
V ceně ubytování je parkoviště pro osobní vozidlo, které je opatřeno uzamykatelnou závorou proti odcizení vozidla. Klíče od parkoviště dostanete při nástupu do pensionu. Úschova kol je možná na základě objednávky.

Umístění:

Český ráj je od roku 1954 chráněnou krajinnou oblastí. Velmi krásná příroda, skalní města a významné památky jsou přitažlivým cílem pro turisty všech věkových kategorií. Český ráj je oblast rozprostírající se přibližně mezi městy Turnov, Mnichovo Hradiště, Sobotka, Jičín, Lomnice nad Popelkou a Semily. Tato malebná oblast je stvořena pro rekreaci. Díky velice husté síti značených stezek a cyklostezek je doslova turistickým rájem.

Prachovské skály :
Pískovcové skalní město na jižním okraji Českého ráje v zalesněném terénu, 7 km severo-západně od Jičína. Rozlohou je neveliké, ale turisticky a horolezecky bohaté skalními seskupeními s prehistorickými nálezy. Prachovské skály jsou státní přírodní rezervací a chráněny již od roku 1933. Opravdu stojí za to je navštívit....

Aktivity, které na Vás čekají v okolí :
turistika, cykloturistika, plavání, horolezectví, jízda na koni, tenis a další aktivity v přirodě, sbírání drahých kamenů, návštěvy desítek hradů, zámků a muzeí v okolí. Všem hostům, predevším dětem je k dispozici rozlehlá travnatá zahrada kolem pensionu jak k různým hrám, tak i k odpočinku.

Ubytování:

Nabídka pokojů:
Pokoj 1 - Podkrovní pokoj (cca 35m2) s dvoulůžkem a dvěmi oddělenými lůžky. Samostatná koupelna pouze pro tento pokoj má vchod z chodby vedle pokoje. Do tohoto pokoje je možno přidat přistýlku pro rodinu se 3 dětmi.

Pokoj 2 - Podkrovní pokoj (cca 13m2) s dvoulůžkem umístěným v rohu (přístup z čela). Samostatná koupelna pouze pro tento pokoj má vchod z chodby vedle pokoje.

Pokoj 3 - Podkrovní pokoj (cca 25m2) s dvoulůžkem, jednolůžkem a možností přistýlky. Koupelna je uvnitř pokoje.

Pokoj 4 - Pokoj v přízemí (cca 21m2) s dvoulůžkem a možností přistýlky. Koupelna je uvnitř pokoje.

Na všech pokojích je TV přípojka s digitálním příjmem. TV příjmače si musíte vzít vlastní.

Stravování:

Hostům je k dispozici jídelna v přízemí domu (vchod zvenčí) s malou ledničkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím k vlastní přípravě jednoduchých pokrmů (není zde kuchyňský kout určený k vaření). Jídelna je vybavena dostačujícím množstvím bílého nádobí. Mytí nádobí je v ceně ubytování, špinavé nádobí hosté odloží na určené místo.

V obdobi letních prázdnin je možno objednat snídaně, ktere jsou podávány od 8:30 hod. v jídelně. Cena snídaně je 120 Kč/os. V jiném období jsou snídaně možné po dohodě s provozovatelem na základě počtu zájemců o snídaně.

Nejbližší restaurace je od nás vzdálena cca 1,5 km, obchod s potravinami 2,5 km. Doporučujeme všem hostům nakupovat s možností širokého výběru v Jičíně, vzdáleného od nás 10 km nebo při návratu z výletů v dalších okolních městech.




© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz