English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Janské Lázně > HOTEL ČERNÁ BOUDA

HOTEL ČERNÁ BOUDA

Janské Lázně


HOTEL ČERNÁ BOUDA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel nabízí ubytování ve 30 dvoulůžkových, 10 třílůžkových, 4 třílůžkový pokojích s přistýlkou a 2 čtyřlůžkový pokojích. Dále jsou k dispozici 2 čtyřlůžkové apartmány (pokoj s dvěma oddělenými pokoji).

Dále je hostům k dispozici dětský koutek a dětské hřiště a trezor na recepci.

Hotel disponuje připojením k internetu na recepci ZDARMA a WIFI sítí.

Máte zájem o balíčky v Jánských lázních?

Umístění:Mezi letní aktivity, které hotel zajišťuje, patří pěší výlety s průvodcem, výlety na horských kolech včetně průvodce, zapůjčení kol na hotelové recepci (250,-Kč/den), tandemový seskok (paraglaiding), jízda na koních, hry v přírodě, golfové hřiště Mladé Buky (15 km) a další.

V zimě hotel zajišťuje služby ke kterým patří půjčovna lyží, snowboard-, sáněk a sportovního vybavení, lyžařská škola a školička přímo u hotelu, prodej sportovního vybavení, výlety na běžkách, sněžnicích, noční sáňkování, skialpinismus. Přímo u hotelu má hotel vlastní sjezdovka s vlekem, která je vhodná především pro děti.

Ubytování:Všechny pokoje byly zrekonstruovány v roce 2005 a jsou nekuřácké. Pokoje mají své sociální zařízení na pokoji (WC, sprchový kout) a jsou vybaveny SAT/TV a přímou telefonní linkou.
Stravování:V hotelu je restaurace s výhledem na panorama Krkonoš s dominantou Sněžky, denní bar, rychlé občerstvení s venkovní terasou a sněžným barem, noční klub, oddělená konferenční místnost, směnárna.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz