English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Janské Lázně > Hotel Astoria

Hotel Astoria

Janské Lázně


Hotel Astoria
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových i pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC, TV/SAT).

Dále hotel poskytuje i několik pokojů se společným sociálním zařízením.

Internetové připojení k dispozici. U hotelu je vlastní celoročně přístupné uzamykatelné parkoviště. Místnost pro úschovu lyží a jízdních kol.

Bezbariérový přístup, směnárna, hlídání dětí, masáže. Prosíme, domácí mazlíčky nechte doma.  Jejich pobyt v hotelu Astoria není povolen. Děkujeme za pochopení.

Máte zájem o balíčky v Jánských lázních?

Umístění:

V blízkém okolí je nespočet možností k odpočinku i sportovnímu vyžití, mnoho kulturních i technických památek. V Janských Lázních je možné navštívit kino, saunu, nový krytý bazén, fitnes, minigolf, tenisové kurty, dětské hřiště, diskotéky a biliar klub. Janské Lázně leží na jižním svahu Krkonoš v nadmořské výšce 670 m n. m. v poměrně teplém podhorském podnebí, lázně slouží k léčbě pohybového ústrojí. V zimě lyžařské školy a půjčovny lyží.

Stravování:

Hotel kromě restaurace disponuje jídelnou pro ubytované hosty a klubovnou s kulečníkem a satelitním TV.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz