English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Lázeňský hotel Réva

Janské Lázně


Lázeňský hotel Réva
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Lázeňský dům Réva najdete přibližně 300 metrů od centra Janských Lázní. Ubytovat se zde můžete v účelně zařízených jednolůžkových až dvoulůžkových pokojích. V ceně ubytování je snídaně. Město žije bohatým kulturním životem. Odpočinek si mžete dopřát u místních bazénů. Navštívit můžete sauny i masáže. Okolní příroda vybízí k pěším a cyklistickým výletům, ale i když se vydáte jen na krátké procházky, tak si jistě dosytosti užijete svěží horský vzduch a malebnou krajinu.

Umístění:

Janské Lázně jsou oblíbeným cílem turistů během celého roku. Kromě lázeňských pobytů, ke kterým patří i kulturní program konající se na nově zrekonstruované kolonádě, se můžete vydávat na výlety po malebné přírodě, která obklopuje celé město. K dolní stanici lanovky na Černou horu to budete mít jen 300 metrů. Z Černé hory můžete podnikat výlety po hřebenech Krkonoš nebo poznačených naučných stezkách. Z vrcholu lze sjet na půjčených koloběžkách.

Blízké okolí žije i v zimních měsících na okolních svazích se objeví sjezdovky různých délek a obtížností. Z centra města jezdí zdarma skibus k lanovce na Černou horu, kde začíná velký lyžařský areál, který nabízí sjezdovky až po Pec pod Sněžkou. Pro běžkaře jsou upravovány kilometry stop.

Ubytování:

K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, satelitní televizor, příruční trezor a lednici. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi.

Stravování:

V ceně ubytování je snídaně podávaná formou bufetu. Na hlavní recepci je možné dokoupit obědy a večeře.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz