English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Privát 308

Janské Lázně


Privát 308
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Privat 308 Vám nabízí levné ubytování v Janských Lázních. Nachází se nedaleko centra lázeňského městečka a pouhých 250 metrů od lanové dráhy na Černou horu, s jednou z nejdelších sjezdovek v České Republice. Ubytování v Janských Lázních ocení vyznavači klidu a pohody, ale také vyznavači aktivní dovolené. V zimních měsících můžete lyžovat na upravených sjezdovkách skiResort Černá hora - Pec, které jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro náročné lyžaře. V letních měsících zde můžete využít krásných cyklostezek nebo procházkách v přírodě, využít nabídek s širokého okolí.

Služby:

- k dispozici místnost s malou kuchyňkou vybavení (konvice,vařič,mikrovlnka,lednice,nádobí)

- kuchyňka je určena k ohřevu stravy ne k vaření a neslouží jako společenská místnost

- zdarma parkování na vlastním parkovišti, v zimě s úklidem sněhu, Wi-Fi

- úschovna lyží, snowboardů v uzamykatelných skříňkách

- sušárna na lyžařské boty a oděvy

- každý den vynášíme koše na odpadky doplníme toaletní potřeby a dle potřeby vyvětráme

- v letních měsících možnost využití venkovního sezení, cyklisté vítáni


Umístění:

Velký výběr výletů do okolí, za úplatu zajistíme mobilní vyjížďky po zajímavostech v okolí, nebo dle přání. Možnost využití sportovních zařízení v Janských Lázních nebo v okolí (několik koupališť, termální bazén, minigolf, tenisové kurty, lanový park, bobová dráha, rehabilitace, tělocvičny, wellness, masáže). V okolí půjčovny lyží, saní, snowboardů, skibobů, koloběžek, kol atp.

Ubytování:

Privat 308 v Janských Lázních Vám nabízí ubytování pro 8 osob v komfortně vybavených dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením. Tři pokoje možností přistýlky. Levné ubytování hotelového typu je vhodné zejména pro seniory páry a hosty, kteří mají rádi přírodu, relax, soukromí, klid a pohodu.

Stravování:

V okolí je mnoho krásných restaurací, kde můžete ochutnat jídla místních šéfkuchařů a postarají se, aby jste se cítili co nejpříjemněji. Do 50 metrů je obchod s potravinami.

V objektu je k dispozici kuchyňka k ohřevu stravy, ne k vaření.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz