English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Jaroměř > Grand hotel Jaroměř

Grand hotel Jaroměř

Jaroměř


Grand hotel Jaroměř
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Grand Hotel Jaroměř, který se nachází v centru města Jaroměř, nabízí restauraci a zahradu s grilem. Ve všech prostorách hotelu je zdarma připojení k Wi-Fi.

Umístění:

Hotel se nachází 350 metrů od venkovního koupaliště a ve vzdálenosti 400m se nachází hokejový stadion a sportovní hala s možností zahrát si florbal, volejbal nebo basketbal. Obchod s potravinami je ve vzdálenosti 100m od hotelu. V okolí vedou cyklistické stezky do Kuksu a Hradce Králové.

Ubytování:

Grand hotel Jaroměř poskytuje ubytování v pokojích a apartmánech vybavených televizorem, vlastní koupelnou se sprchou a posezením. V apartmánech se nachází také plně vybavená kuchyň.

Stravování:

Restaurace je tvořena ze tří částí s celkovou kapacitou 100 míst, z nichž 20 míst patří k vinárně a 30 míst je k dispozici v nekuřáckém salonku s dětským koutkem. V letních měsících je součástí venkovní zahrada s grilem, kde je prodáváno naše menu obohacené o vybrané speciality připravované na lávovém grilu.

Pokud plánujete rodinnou nebo firemní akci, rádi vám poskytneme sestavení individuálního menu, raut, recepci a další související služby. V restauraci je prostorný dětský koutek se spoustou hraček, LCD televize, skluzavka, trampolína…
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz