English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Kostelec nad Orlicí > Hostinec U Hubálků

Hostinec U Hubálků

Kostelec nad Orlicí


Hostinec U Hubálků
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Budova hostince má v Kostelecké Lhotě dlouholetou tradici. Vždy bývala místem, kde se scházeli lidé k dobrému jídlu, pití a společně stráveným chvílím. Tuto tradici by také rádi zachovali manželé Hubálkovi, kteří budovu hostince zrekonstruovali a 12. 12. 2012 otevřeli pro veřejnost.  

Pokud se ptáte, proč byste si měli vybrat právě toto místo pro příjemné posezení s nezapomenutelným kulinářským zážitkem nebo rodinnou dovolenou, odpověď je snadná. Je zde krásná příroda podhůří Orlických hor, která penzion obklopuje - čisté lesy plné hub, rozkvetlé louky a vůně posečené trávy.

V penzionu se ke každému chovají jako k vlastní rodině, po těžkém dni vám večeři připraví třeba i pozdě v noci. Co je hlavně důležité, ráno vás nikdo nebude budit, pokud sami nebude chtít.   A to jídlo, vážení, pro něj stojí za to jet i stovky kilometrů. Vždyť pan majitel je kouzelník a kuchař každým coulem a pod jeho rukama se suroviny mění v nezapomenutelné výtvory.

Umístění:

Cyklistika je jednou z nejoblíbenějších možností, jak trávit volný čas a držet své tělo ve formě. I Hostinec U Hubálků je připraven přivítat všechny, kteří svá jízdní kola namíří směrem na Kosteleckou Lhotu. Pro krátké zastavení jsou připravena speciální odlehčená jídla pro sportovce a místní speciality pro rekreační cyklisty.   Ubytovaným hostům připraví personál hostince tipy na cyklovýlety, zajistí cykloprůvodce pro delší a komplikované trasy, zapůjčí kolo či předá cyklistické mapy. Z Kostelce nad Orlicí se sem dostanete po cyklotrase č. 4359. V blízkém okolí je velmi rozsáhlá síť cyklistických tras, která sahá až do Orlických hor. Rádi vám pomůžeme s plánováním vhodných výletů různé náročnosti. V případě, že k nám zavítáte na kole, můžete se u nás nejen osvěžit, ale také provést drobný servis vašeho kola.  Na základě dohody je možné zapůjčení kol.

Ubytování:

Ubytovací prostory jsou zařízeny v moderním a pohodlném stylu. Celková kapacita je 21 pokojů se 42 lůžky a celkem pěti přistýlkami. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a WIFI.   Pro speciální příležitosti je připraven svatební apartmán. Pro batolata je k dispozici dětská postýlka. Za úplatu ubytujeme i vychované domácí mazlíčky.   Pokoje jsou ve složení: čtyři jednolůžkové pokoje patnáct dvoulůžkových pokojů jeden čtyřlůžkový pokoj se dvěmi ložniceni jeden apartmán se zvýšeným standardem pro 2-4 osoby - možno použít jako apartmán svatební   Pro plnou spokojenost zákazníků jsou připraveny takzvané služby na objednávku.   Patří mezi ně možnost objednat si masáž, kosmetiku, cyklo průvodce, dopravu, praní prádla a mnohé další.  

Stravování:

Velkou devizou restaurace je jednoduchost a tradice. Na jídelním lístku najdete jídla dle receptur staročeské či regionální kuchyně. Pro vaše zážitky byly pečlivě nastudovány kuchařky venkovských babiček.

  Pro gastroturisty je část jídelního lístku věnována také pokrmům typickým pro jednotlivé regiony, najdete tu speciality z Orlických hor a Podorlicka nebo Krkonoš.   Všechny pokrmy jsou připravovány s láskou k hostům, z kvalitních surovin od místních dodavatelů.   Kromě stálého jídelního lístku, mohou hosté také využít nabídky pravidelného poledního menu a těšit se na zpestření v podobě sezónních specialit.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz