English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chata Sněženka

Malá Úpa


Chata Sněženka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chata Sněženka je rodinný penzion, který se nachází ve vesničce Malá Úpa ve východní části Krkonoš, 1 020 m.n.m. Chata nabízí ubytování ve 2–5 ti lůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení /podlahové vytápění/.

Chatu Sněženku naleznete klidném údolí, kde kromě vrcholků Krkonoš je dominantou pozdně barokní kostel sv. Petra a Pavla.Kostel je jedním z nejvýš položených kostelů v České republice. Přímo od chaty je výhled na Černou horu a Sněžku.  

Chata se nachází přímo u sjezdovky lyžařského areálu „U Kostela“, který nabízí kvalitně upravované sjezdovky, umělé zasněžování, noční lyžování. Díky nadmořské výšce 1020 m.n.m má chata příjemnou výchozí polohu pro turistiku i cykloturistiku. Příznivci kol mohou uskutečnit hřebenové přejezdy a přitom se kochat krásnými výhledy. Z Malé Úpy je nejlehčí výstup na Sněžku, která je od Sněženky vzdálena pouhých 10 km.

Odpočinout si můžete v nově vybudované sauně. Společenská místnost s krbovými kamny a s televizí. Bar. Venku je k dispozici dětské hřiště – prolézačka, sluzavka, pískoviště, trampolína. V chatě je k dispozici dětský koutek. Zdarma zapůjčíme postýlku, židličky na krmení, nočníčky

Ubytování:

Ubytování v Krkonoších na chatě Sněženka v Dolní Malé Úpě. Celková kapacita penzionu je 19 lůžek. Nabízíme Vám 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Pro děti dětský koutek, zapůjčení nočníků, postýlek, dětských židliček na krmení (v omezeném počtu), malé dětské hřiště (pískoviště, houpačka, prolézačky) v létě v zimě malý lyžařský vlek hned u chalupy se školičkou pro nejmenší.

Stravování:

Po všech Vašich aktivitách je pro vás připravena tradiční česká domácí  kuchyně. Připravujeme tradiční českou kuchyni. Po domluvě pro vás rádi připravíme vegetariánskou stravu. Pokud trpíte potravinovou alergií, rádi vám vyjdeme vstříc a dietní jídlo nachystáme. Ubytování si můžete objednat se snídaní a nebo s polopenzí. Snídaně je bufetová, večeře servírovaná – 3 chody/ polévka, hlavní jídlo, moučník.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz