English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Malá Úpa > Horský penzion Černava

Horský penzion Černava

Malá Úpa


Horský penzion Černava
Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Černava se nachází uprostřed neposkvrněné přírody Krkonošského národního parku, stranou od veškeré civilizace, ve vzdálenosti cca 1 km od hraničního přechodu Pomezní Boudy.

Penzion prošel v uplynulých letech rozsáhlou rekonstrukcí. V současné době nabízí svým hostům celkem sedm pokojů s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita objektu je 20 lůžek. V přízemí penzionu se nachází jídelna s krbem, kde Vám k posezení nabídneme nejen skvělou kávu, ale můžete ochutnat i cizokrajné rumy nebo míchané drinky našeho vyhlášeného baru. K Vašemu plnému odpočinku poslouží finská sauna se solnou jeskyní. Pro naše malé hosty je venku zřízeno dětské hřiště. Větší hosté se potěší posezením v nahřátém koupacím sudu. Drink v ruce a výhled na Sněžku je samozřejmostí!

Stejně jako celé území východních Krkonoš, patří také okolí Černavy ke klidovým zónám Krkonošského národního parku. Spletité cestičky údolím nabízí v létě překrásné procházky, pro děti je sestavena pohádková stezka a výstup na Sněžku z Horní Malé Úpy bývá označován jako nejkrásnější cesta na vrchol naší nejvyšší hory. V zimě jsou k dispozici udržované bežkařské stopy a dva lyžařské areály s lankovkami. Ve spojení s poskytnutím služeb jsou tak na Černavě vytvořeny předpoklady k celoročnímu prožití ideální dovolené nebo víkendového pobytu.

Rodinná atmosféra, vůně domácí kuchyně a spousta zábavy pro Vaše děti. Těšíme se na Vás na Černavě.

Umístění:

Přímo pod chatou prochází cestička spojující Horní a Dolní Malou Úpu.

V Horní Malé Úpě je spousta příležitostí sportovního vyžití. V zimě zde můžete provozovat praticky všechny zimní sporty. Skiareál Malá Úpa nabízí 3,7 km sjzdovek, 7 vleků, 2 dětské parky, 2 lyžařské školy, 2 půjčovny, 2 běžecké tratě, slalomový svah i noční lyžování. V létě je tu k dispozici minigolf, bowling, tenisový, badmintonový a ricochetový kurt, stolní tenis, kulečník, stolní fotbal, posilovna, půjčovna kol a spousta dalších sportů.

Dolní Malá Úpa je skvělým místem pro Vaši rodinu. Hřiště "U kostela" skýtá dětem mnoho zábavy a rodičům dopřeje čas k odpočinku v zahradní restauraci. Cestou ke "Spálenému Mlýnu" narazíte na chatu "Borůvku", proslulou borůvkovými lívanečky i stádem přátelských oveček, v létě se zde pro děti pořádá nejedno divadelní představení. U "Čertova mlýna" potkáte Krakonoše v nadživotní velikosti a rozpohybujete čertův vodní mlýnek.

Pohádková stezka o délce 17 km nabízí deset zastavení, která jsou umístěna v lokalitě Horní i Dolní Malé Úpy. Na každém z deseti stanovišť čeká na děti jedna pohádka a jeden úkol. Po správném zakreslení všech 10 stanovišť, tedy zdolání celé stezky, získají děti za odměnu Maloúpský pohádkový groš.

Samožejmostí je v Krkonoších výstup na nejvyšší horu naší vlasti - Sněžku. Přímo od chaty Černavy dorazíte za 7,5 km a 3 hod až na samý vrchol.

V dojezdné vzdálenosti je golfové hřiště o 18-ti jamkách v Mladých Bukách, Termální bazén v Jánských Lázních, Městský bazén v Trutnově nebo Relax park v Peci pod Sněžkou.

Ubytování:

Prostorné pokoje, některé i s výhledem na nejvyšší horu Česka. Nejluxusnější, co kdy Krakonoš viděl. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a bezdrátové internetové připojení. Na požádání dětská postýlka i deka pro psa. Obzvláště pokoje v podroví mají kouzelnou atmosféru.

Stravování:

Hostům nabízíme stravování formou polopenze.

Snídaně jsou podávány formou bufetového stolu, kde si hosté sami vybírají z nabízeného sortimentu jídel a nápojů podle vlastní chuti.

Večeře v rámci polopenze zahrnují polévku, hlavní chod a moučník.

 

Po celou dobu Vašeho pobytu je Vám k dispozici bar s pivem, tradičními koktejly i cizokrajnými rumy. Čaje z naších bylinek i výborná káva.

Veškerá přání našich hostů se vždy snažíme uspokojit, proto se neváhejte zeptat...
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz