English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Malá Úpa > Horský penzion Černava

Horský penzion Černava

Malá Úpa


Horský penzion Černava
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Černava se nachází uprostřed neposkvrněné přírody Krkonošského národního parku, stranou od veškeré civilizace, ve vzdálenosti cca 1 km od hraničního přechodu Pomezní Boudy.

Penzion prošel v uplynulých letech rozsáhlou rekonstrukcí. V současné době nabízí svým hostům celkem sedm pokojů s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita objektu je 20 lůžek. V přízemí penzionu se nachází jídelna s krbem, kde Vám k posezení nabídneme nejen skvělou kávu, ale můžete ochutnat i cizokrajné rumy nebo míchané drinky našeho vyhlášeného baru. K Vašemu plnému odpočinku poslouží finská sauna se solnou jeskyní. Pro naše malé hosty je venku zřízeno dětské hřiště. Větší hosté se potěší posezením v nahřátém koupacím sudu. Drink v ruce a výhled na Sněžku je samozřejmostí!

Stejně jako celé území východních Krkonoš, patří také okolí Černavy ke klidovým zónám Krkonošského národního parku. Spletité cestičky údolím nabízí v létě překrásné procházky, pro děti je sestavena pohádková stezka a výstup na Sněžku z Horní Malé Úpy bývá označován jako nejkrásnější cesta na vrchol naší nejvyšší hory. V zimě jsou k dispozici udržované bežkařské stopy a dva lyžařské areály s lankovkami. Ve spojení s poskytnutím služeb jsou tak na Černavě vytvořeny předpoklady k celoročnímu prožití ideální dovolené nebo víkendového pobytu.

Rodinná atmosféra, vůně domácí kuchyně a spousta zábavy pro Vaše děti. Těšíme se na Vás na Černavě.

Umístění:

Přímo pod chatou prochází cestička spojující Horní a Dolní Malou Úpu.

V Horní Malé Úpě je spousta příležitostí sportovního vyžití. V zimě zde můžete provozovat praticky všechny zimní sporty. Skiareál Malá Úpa nabízí 3,7 km sjzdovek, 7 vleků, 2 dětské parky, 2 lyžařské školy, 2 půjčovny, 2 běžecké tratě, slalomový svah i noční lyžování. V létě je tu k dispozici minigolf, bowling, tenisový, badmintonový a ricochetový kurt, stolní tenis, kulečník, stolní fotbal, posilovna, půjčovna kol a spousta dalších sportů.

Dolní Malá Úpa je skvělým místem pro Vaši rodinu. Hřiště "U kostela" skýtá dětem mnoho zábavy a rodičům dopřeje čas k odpočinku v zahradní restauraci. Cestou ke "Spálenému Mlýnu" narazíte na chatu "Borůvku", proslulou borůvkovými lívanečky i stádem přátelských oveček, v létě se zde pro děti pořádá nejedno divadelní představení. U "Čertova mlýna" potkáte Krakonoše v nadživotní velikosti a rozpohybujete čertův vodní mlýnek.

Pohádková stezka o délce 17 km nabízí deset zastavení, která jsou umístěna v lokalitě Horní i Dolní Malé Úpy. Na každém z deseti stanovišť čeká na děti jedna pohádka a jeden úkol. Po správném zakreslení všech 10 stanovišť, tedy zdolání celé stezky, získají děti za odměnu Maloúpský pohádkový groš.

Samožejmostí je v Krkonoších výstup na nejvyšší horu naší vlasti - Sněžku. Přímo od chaty Černavy dorazíte za 7,5 km a 3 hod až na samý vrchol.

V dojezdné vzdálenosti je golfové hřiště o 18-ti jamkách v Mladých Bukách, Termální bazén v Jánských Lázních, Městský bazén v Trutnově nebo Relax park v Peci pod Sněžkou.

Ubytování:

Prostorné pokoje, některé i s výhledem na nejvyšší horu Česka. Nejluxusnější, co kdy Krakonoš viděl. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a bezdrátové internetové připojení. Na požádání dětská postýlka i deka pro psa. Obzvláště pokoje v podroví mají kouzelnou atmosféru.

Stravování:

Hostům nabízíme stravování formou polopenze.

Snídaně jsou podávány formou bufetového stolu, kde si hosté sami vybírají z nabízeného sortimentu jídel a nápojů podle vlastní chuti.

Večeře v rámci polopenze zahrnují polévku, hlavní chod a moučník.

 

Po celou dobu Vašeho pobytu je Vám k dispozici bar s točeným pivem, tradičními koktejly i cizokrajnými rumy. Čaje z čerstvých surovin i výborná káva.

Veškerá přání našich hostů se vždy snažíme uspokojit, proto se neváhejte zeptat...
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz