English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Malá Úpa > Jeřabinka

Jeřabinka

Malá Úpa


Jeřabinka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pension Jeřabninka se nachází v Horní Malé Úpě, 100m od hraničního přechodu Pomezní boudy. Dostupnost je dobrá i během zimní sezóny díky udržované silnici na hraniční přechod. Autobusová zastávka je od pensionu vzdálena pouze 50m.

Kapacita 30 lůžek v 9 pokojích po 2-5 lůžkách, včetně jednoho dvoupokojového apartmánu. Soc. zařízení na každém pokoji. 

U pensionu je posezení, dětské prolézačky, dětský domeček (roubenka), otevřené ohniště, pískoviště, velká XXL trampolína o rozměru 5m a nosností až do 150kg. V zimě je součástí penzionu i Skibar.

Umístění:

V blízkém okolí se nachází obchod (otevřený denně), infocentrum, víceúčelová sportovní hala (50m) - velká hala na tenis, fotbal, ricochet, sauna, whirpool, posilovna, nově otevřený noční bar s bowlingem. 30m za chatou je dětské hřiště a venkovní tenisový kurt. Přímo u penzionu začíná cesta česko-polského přátelství na Sněžku. V létě ideální místo pro horskou turistiku a cyklistiku. V zimě je zastávka skibusu vzdálena pouhých 20m. Skibus vozí rekreanty zdarma do místního skiareálu, kde se nachází 3 vleky (1200m, 400m a 300m) a je zde možnost domluvit lyžařskou školu. Ve vedlejším hotelu je zároveň půjčovna lyžařského vybavení. V obci mimo areálu jsou další 3 vleky (do 500m). Od roku 2009 Skiareál přímo za penzionem.

Ubytování:

Kapacita 30 lůžek v 9 pokojích po 2-5 lůžkách, včetně jednoho dvoupokojového apartmánu. Krásná nová sociální zařízení na každém pokoji. 

Stravování:

V okolí je 5 restaurací a 2 Skibary. Diskotéky jsou 2x týdně pouze během zimní sezóny.

V zimní sezoně je možnost zajištění polopenzí. Penzion také poskytuje možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz