English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Mladé Buky > Grund Resort Golf and Ski****

Grund Resort Golf and Ski****

Mladé Buky


Grund Resort Golf and Ski****
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje a luxusní apartmány zařízené špičkovými italskými designéry. Profesionální personál hotelové restaurace Vás uvítá ve stylovém interiéru nebo na terase s výhledem na golfové hřiště a okolní krajinu. Součástí resortu je nové 18jamkové golfové hřiště s prvotřídním zázemím.

UBYTOVÁNÍ
- celkem 56 lůžek
- 24 dvoulůžkových pokojů
- 4 luxusní apartmány

WELLNESS za příplatek (250,-Kč / osoba)
-bazén s protiproudem a masážní lavicí
-sauna
-multifunkční vana s vibračním dnem
-masáže klasické, sportovní i exotické ( třeba objednat 24 hodin předem)

RESTAURACE
Restaurace je otevřená hotelovým hostům, golfistům, turistům a návštěvníkům z širokého okolí. Nabízíme mezinárodní kuchyni i krajové speciality a sezónní pokrmy připravované z kvalitních čerstvých surovin. Zajišťujeme vysokou kvalitu a ještě něco navíc. Standardní menu je samo o sobě výjimečné a nabízí kombinace zajímavých chutí a vůní. Stálé menu zpestřujeme sezónní kuchyní, kdy Vás každý měsíc čeká speciální nabídka jídel. V hotelu můžete uspořádat různé firemní i soukromé akce: konference, jednání, školení, meetingy, teambuildingy, svatby, narozeniny, výročí a jiné rodinné oslavy.

KONGRESOVÉ SLUŽBY
Právě jste nalezli ideální místo pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance! Naleznete zde kvalitní zázemí pro pořádání seminářů, školení, teambuildingů a incentivy, rautů, a dalších nejrůznějších společenských akcí, jako jsou svatby nebo narozeninové oslavy.

Konferenční místnost
-rozloha 62m2
-kapacita 35 - 45 osob
-multifunkční prostory, vybaveny nejmodernější technikou
-hodinový pronájem: Kč 1 500,-
-celodenní pronájem: Kč 7 600,-

VIP Room
-rozloha 32m2
-hodinový pronájem: Kč 900,-
-celodenní pronájem: Kč 3 500,-


GOLFOVÉ HŘIŠTĚ
Hru na hřišti s výhledem na krkonošská panoramata si vychutnejte ve společnosti přátel nebo pod dohledem profesionálního trenéra z PGA.

Umístění:

Hotel je v klidném prostředí, přímo na golfovém hřišti s výhledem na Sněžku.

Ubytování:

V hotelu je 24 nadstandardních dvoulůžkových pokojů a 4 luxusní apartmá. Každý pokoj je vybaven sprchovým koutem, televizí se satelitním příjmem a minibarem. Samozřejmostí je připojení k internetu, které je zdarma.

Stravování:

Restaurace je otevřená hotelovým hostům, golfistům, turistům a návštěvníkům z okolí. Nabízíme mezinárodní kuchyni i krajové speciality a sezónní pokrmy připravované z kvalitních čerstvých surovin.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz