English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Náchod > Hotel TOMMY

Hotel TOMMY

Náchod


Hotel TOMMY
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Luxusní ubytování v hotelu s kapacitou 30 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, celková kapacita 70 osob.

Součástí hotelu je relax centrum - krytý bazén s protiproudem, masážní vana whirlpool, finská sauna,hydromasátní vana a několik druhů relaxačních i rekondičních masáží.

Pro hotelové hosty nabízíme hlídané parkoviště, kongresový sál pro 100 osob.

Máte zájem o wellness pobyt v hotelu Tommy?

Umístění:

V tomto pozoruhodném regionu vymezeném řekami Metují, Úpou a Jestřebími horami žije na rozloze 900 km2 asi 120 000 přívětivých lidí. Kladské pomezí má jedinečný charakter, o čemž svědčí 9 chráněných oblastí spolu s více jak tisíci zapsanými památkami. Je jedním z nejvyhledávanějších míst v České republice pro strávení báječné dovolené a odpočinku. Kladské pomezí je krajinou, která svojí členitostí, přírodními zajímavostmi a kulturními památkami může uspokojit i ty nejnáročnější návštěvníky.

Ubytování:

Pokoje jsou rozděleny do kategorie economy class, standard class a superior class. Všechna lůžka na pokojích jsou plnohodnotná a maximálně pohodlná.

Vybavení pokojů dále zahrnuje TV – LCD, telefon s přímou volbou a pevné připojení na internet. Koupelny se sprchovým koutem a WC jsou samozřejmostí.

Hotel je řešen jako bezbariérový s výtahem. Na pobyt nepřijímáme děti mladší 10ti let.

Stravování:

Lobby bar: nabídka studené kuchyně, dezertů, teplých a studených nápojů. Restaurace: snídaně, večeře, mezinárodní speciality.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz