English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Nové Město nad Metují > Novoměstský penzion

Novoměstský penzion

Nové Město nad Metují


Novoměstský penzion
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Novoměstský penzion je penzion s celoročním provozem a s možností dlouhodobého ubytování. Penzion se nachází v klidném prostředí cca 1000m od historického centra Nového Města nad Metují (v těsné blízkosti firmy Alurol). Nabízíme Vám nadstandardní ubytovací služby za přijatelné ceny pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. V celém penzionu je možnost připojení k internetu přes free wifi. Celková kapacita objektu je 30 osob (4 apartmány a 4 pokoje). Parkování je možné přímo u penzionu, dále nabízíme hlídané parkoviště kamerovým systémem. Dostupné jsou vlakové nádraží a zastávka autobusu.  K nadstandardnímu ubytování patří též možnost strávit příjemné chvilky při sklence lahodného nápoje v útulném prostředí s profesionální obsluhou. I v tomto směru Vám Novoměstský penzion vychází samozřejmě vstříc. 

Umístění:

Turistická oblast Kladské pomezí se nachází ve východních Čechách, na hranicích s Polskem. Region je jako stvořený pro aktivní vyžití: hustá síť turistických stezek pro pěší turistiku, standardně značené cyklotrasy pro horská i trekkingová kola, vyjížďky na koních, upravované trasy pro běžecké lyžování, jachting a windsurfing na vodní nádrži Rozkoš, skalní lezení nebo vyhlídkové lety. Pestrá nabídka vyhoví náročnějším návštěvníkům i rodinám s dětmi. 

Nové Město nad Metují a jeho okolí (typy na výlety):

Zámek se zámeckou zahradou a unikátním dřevěným mostem od architekta Dušana Jurkoviče a sošky trpaslíků z dílny barokního sochaře M. B. Brauna. Bývalé lázně Rezek s kaplí sv. Barbory a léčivými prameny. Secesní Bartelmusova vila od architekta Dušana Jurkoviče a funkcionalistická vila od architekta Gruse v osadě ve vilách. Zřícenina hradu Výrov s Juránkovou vyhlídkou s výhledem na nejkrásnější část města. Klopotovské údolí s oborou a divokými prasaty, jeleny a voliérami s ptáky. Poutní místo Rokole s dřevěnou loretou a obrazy sedmi bolestí Panny Marie. Městské muzeum s historickou a přírodovědnou expozicí. Klášter Milosrdných bratří v Komenského ulici. A v neposlední řade přírodní rezervace Peklo s chráněnou flórou a faunou aBartoňova útulna od architekta Dušana Jurkoviče na místě starého mlýna z 16. století vyzdobená vyřezávanými postavami čertů a sochou vodníka od akad. malíře Josefa Marka.
Ubytování:

K dispozici jsou kompletně zařízené apartmány – dvou a vícelůžkové pokoje s možností přistýlky, kuchyňská linka vybavená vařičem, mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí, vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC), TV (satelit). Samostatné dvou a vícelůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC) a TV.

Stravování:Mexická restaurace - všechna jídla z jídelního lístku lze objednat v bezlepkové variantě. Rádi Vás přivítáme v naší restauraci, která je součástí penzionu a která, jak pevně věříme, plně uspokojí Vaše požadavky. Vedle standardního sortimentu nápojů a pokrmů si přijdou na své též náročnější hosté. Restaurace je nekuřácká, pro kuřáky je nicméně připraven útulný šenk (s LCD TV) a salónek, které s restaurací bezprostředně sousedí. 
V jarních, letních a podzimních měsících Vám vřele doporučujeme příjemné venkovní posezení na zahrádce před penzionem. 

Platbu u nás můžete provádět hotově či platební kartou. 

Restauraci, jakož i další prostory je možno v případě zájmu pronajmout na soukromé akce (firemní školení, oslavy, promoce, svatby atp.).

Kapacita restaurace je 30 osob, kapacita šenku 15 osob, venkovní zahrádka pojme až 25 osob.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz