English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Nový Bydžov > Hotel Tatra

Hotel Tatra

Nový Bydžov


Hotel Tatra
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Tatra leží v centru města Nový Bydžov, které je významným střediskem Pocidliní. K odpočinku a relaxaci slouží našim hostům 19 útulných pokojů. Vyražte společně za turistickými zajímavostmi a užijte si volný čas i sami pro sebe. Uspořádáme pro Vás firemní akce, školení, svatby, catering a odpočinkový program (sauna, solná jeskyně, cykloturistika, putování po hradech a zámcích).

Zveme Vás k pobytu v našem komplexu hotelu TATRA, nedaleko centra města Nový Bydžov. Přivítá Vás rodinná atmosféra a je Vám k dispozici celoroční provoz solárního studia - horizontální a vertikální turbosolárium, včetně prodeje solární kosmetiky. Pro Vaše zdraví a duševní pohodu můžete využít dvě sauny s venkovním ochlazovacím bazénkem. 

Dále nabízíme relaxační pobyt v solné jeskyni.

Hlídané parkoviště kamerovým systémem v uzavřeném areálu, zajišťuje bezpečné odstavení Vašeho vozu.

Ubytování:

Hotel disponuje patnácti dvoulůžkovými pokoji, jedním dvoulůžkovým pokojem pro imobilní, dvěma třílůžkovými a jedním čtyřlůžkovým pokojem. Všechny pokoje jsou vybaveny barevným televizorem se satelitem a koupelnou s vlastním sociálním zařízením.

Stravování:

Ve dvou restauracích hotelu usednete k českým i mezinárodním pokrmům, jejichž nabídka uspokojí i nejnáročnější. V prostorách bowling restaurantu zajišťujeme společenské, rodinné i podnikové akce.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz