English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Pec pod Sněžkou > Chata Orlík

Chata Orlík

Pec pod Sněžkou


Chata Orlík
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

100m od přibližovacího vleku a 600m od centra Pece pod Sněžkou, v nadmořské výšce 905m. V zimním období je dostupná pěšky, v letním období je možné dojet autem až k chatě po lesní cestě. Přímo na chatě se nachází Orlík SPA: privátní sauna s vířivkou pro 4 osoby, společenská relaxační místnost s krásným výhledem do lesa, po dohodě možnost masáží a kurzů jógy. Restaurace zaměřená na českou kuchyň. Koktejl bar s širokým výběrem nápojů otevřený do ranních hodin. Zdarma karaoke, stolní fotbálek, šipky, mnoho stolních společenských her, WiFi internet. Za poplatek zajistíme převoz sněžným skútrem. Parkování pro 8 automobilů přímo vedle chaty - mimo zimního období.

Umístění:

Klasická horská chata Orlík se nachází v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku - cca 600m od centra Pece pod Sněžkou. Orlík je situován na severním svahu s jedinečným výhledem na Studniční horu a široké okolí. Tato poloha zaručuje v zimním období nejlepší sněhově podmínky a v letním období sluneční paprsky až do podního večera. Chata se nachází v těsné blízkosti přibližovacího vleku z centra Pece pod Sněžkou na Javor, což ocení především lyžaři, kteří doslova nemusejí udělat krok pěšky. V okolí se nachází řada restaurací, barů a zábavy všeho druhu.

Ubytování:

K dispozici je 11 pokojů, z toho 8x2-lůžkový a 3x4-lůžkový. 2-lůžkový pokoj má velikost 15-20m2, 4-lůžkový 30-35m2. Do každého pokoje lze přidat 1 přistýlku, zpravidla ve formě rozkládacího gauče, křesla nebo futonu. Všechny pokoje jsou po rekonstrukci (TV, zvuková izolace, nový nábytek, atd.). Naše pokoje jsou menší a jednoduše zařízené, avšak útulné a s horskou atmosférou. Vetšina nábytku je vyrobena na míru, aby nezabíral zbytečný prostor. Po náročném dni se u nás vyspíte na vysokých matracích s taštičkovými pružinami, pěnové matrace u nás nenajdete. Stěny pokojů zdobí fotoplátna pohledů z Krkonoš od fotografky Pavly Marešové. Nejen pro dlouhé zimní večery je k dispozici polička knih ke čtení.

Hosté jistě ocení služby v podobě wellness či transportu zavazadel taxi skútrem.

Stravování:

Restaurace zaměřená na moderní českou kuchyni. Jídla podáváme formou bufetu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz