English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Pec pod Sněžkou > HOTEL HOŘEC

HOTEL HOŘEC

Pec pod Sněžkou


HOTEL HOŘEC
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Hořec nabízí ubytování v 18 dvoulůžkových pokojích (5 s možností 1 přistýlky - rozkládací křeslo) a 1 poloapartmá s možností 2 přistýlek.

Hotel má bezbariérový přístup (1 pokoj je přizpůsoben pro pohybově postižené), výtah, whirlpool, možnost masáží.

Pro hosty máme k dispozici své vlastní parkoviště, poplatek za parkování je zahrnut v ceně ubytování (dostupné i v zimě).

Dětská postýlka je dispozici za poplatek 200,- Kč/noc. Wi-fi přístup k internetu ve vybraných prostorách hotelu nebo PC v hotelové kavárně.

Umístění:Okolí nabízí spoustu turistických a cyklistických tras. V zimě ideální prostředí pro zimní sporty. Golfové hřiště je vzdálené zhruba 20 km v Mladých Bukách.
Ubytování:Všechny pokoje jsou vybavené televizí, minibarem, trezorem, telefonem a fénem. Koupelna je u 2 pokojů vybavena vanou.
Stravování:Hotelová restaurace vás jistě potěší lákavou nabídkou specialit nejen české kuchyně. Můžete si i vychutnat klidné posezení v kavárně nebo využít salonek pro různá firemní jednání, školení či rodinné oslavy.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz