English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Pec pod Sněžkou > Penzion AaA

Penzion A+A

Pec pod Sněžkou


Penzion A+A
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion A+A na Velké pláni v Peci pod Sněžkou nabízí pohodové celoroční ubytování v Krkonoších pro Vaši zimní či letní dovolenou, firemní akce nebo pro jiné rodinné či společenské příležitosti. 

Horská chata – penzion A+A nabízí kvalitní ubytování a stravování v centru Pece pod Sněžkou v přímém sousedství cca 400 m dlouhé sjezdové tratě, se snadnou dostupností k hlavnímu lyžařskému areálu Ski Pec, jako i dalších atraktivních nabídek pro návštěvníky. To vše s mimořádně poutavým výhledem na okolí tohoto střediska cestovního ruchu a zimních sportů.

V penzionu se nachází restaurace s barem a klubovou místností, letní a zimní terasa, možnost ubytování psů (vychovaných a poslušných). K dispozici je internet a pro ubytované také možnost celoročního parkování osobních vozů přímo u objektu horské chaty - penzionu.

Umístění:

V Peci pod Sněžkou si přijdou na své nejen milovníci sjezdového lyžování a běžkaři, ale od května až do konce podzimu také vyznavači nenáročných vycházek po okolí, ale i vysokohorské turistiky. Dětem a vyznavačům lehce adrenalinových sportů jsou přímo v Peci dostupné další atrakce.

Ubytování:

Horská chata – penzion A+A nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky nebo v apartmánech. Pokoje a apartmány jsou vybaveny kompletním sociálním zázemím. Celková kapacita je 35 osob (2 dvoulůžkové, 3 třílůžkové, 1 čtyřlůžkový 3 apartmány pro 2 + 2 osoby, 1 apartmán pro 2 + 4 osoby).

Stravování:

V ceně ubytování je snídaně formou bufetu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz