English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Pec pod Sněžkou > Penzion Piana

Penzion Piana

Pec pod Sněžkou


Penzion Piana
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Piana - objekt ve stylu útulných krkonošských chalup se nachází na klidném místě na okraji lyžařského a rekreačního střediska Pec pod Sněžkou - Velká Úpa. WIFI zdarma na celém objektu, vlastní parkování.

Vybavení objektu:

Objekt se skládá ze 3 pater. V přízemí se nachází lyžárna, útulná společenská místnost pro 34 osob s posezením, krbem, barem a možností vlastního točení piva.
V prvním patře jsou k dispozici ložnice - 4x dvoulůžková, 1x čtyřlůžková a 1x pětilůžková, sociální zařízení. Ve druhém patře se nachází 4 čtyřlůžkové ložnice. Sociální zařízení je pro tyto pokoje v přízemí. Některé ložnice mají patrovou postel. Topení centrální plynové. 

U domu je zahrada s grilovacím koutem, ohništěm a příjemným posezením, houpačky pro děti, pískoviště, možnost stolního tenisu za poplatek, bazén o průměru 5m2, prostor pro míčové hry – volejbal apod. Možnost postavení stanu pro děti.

Parkování u penzionu je možné celoročně. Vjezd k objektu je přes bránu na dálkové ovládání (uzavřené parkování).

Podporujeme pobyt s domácím mazlíčkem. V penzionu je možné ubytování s pejskem, kočičkou a jinými domácími mazlíčky. V rámci pobytu se za Vaše mazlíčky neúčtuje žádný poplatek.

V celém objektu je zdarma Wi-Fi připojení.

Umístění:

Tipy na výlet:

Pietteho naučná stezka, Sněžka (nejvyšší hora ČR 1602 m n.m.), prameny Labe, Černá hora, Obří Důl, Pomezní Bouda, Vrchlabí ( Krakonošovo muzeum), Jilemnice, Trutnov, Adršpašsko-teplické skály (nejrozsáhlejší komplex skalních měst v ČR), Broumovské stěny, kostel sv. Jana Křtitele ve Rtyni v Podkrkonoší, novorenesanční kolonáda v J. Lázních, návštěva Polska. Okolní města: Pec pod Sněžkou, Janské Lázně, Trutnov.

Ubytování:

I patro: Pokoje jsou vybaveny zánovně, útulně a jednoduše ve stylu horských chat: postele, skříně, noční stolky všechno ve dřevě. Pětilůžkový pokoj má jednu postel patrovou. Sociální zařízení není na pokojích, ale na chodbě. K dispozici jsou 2 x sprcha páni a 3 umyvadla a WC 2 x sprcha dámy a 3 umyvadla a WC. Pro skupinu lze pronajmout celé I. patro pro sebe.  

II patro: Pokoje jsou vybaveny stejně jako v prvním patře. Jsou se slevou z důvodu, že mají sociální zařízení v přízemí a to 4 x WC a 2 x sprchu.

Stravování:

Na penzionu se podávají kontinentální snídaně ( výběr z jídel ) doplněné bufetem. Obědy a večeře jsou možné v restauraci vzdálené od 100 do 1200m. V případě pronájmu celé chaty je k dispozici dobře vybavená kuchyň.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz