English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Pec pod Sněžkou > Penzion U Veselých

Penzion U Veselých

Pec pod Sněžkou


Penzion U Veselých
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nově zrekonstruovaný stylový rodinný wellness penzion u Veselých s nádherným výhledem v klidné části Pece pod Sněžkou. Jsme penzion nikoli hotel, kde nenaleznete číšníka ve fraku, zato se setkáte s celou naší rodinou, s usměvavými lidmi ochotnými vám dát kdykoli pivo nebo informaci či posedět s Vámi. Penzion se nachází v části Velká Úpa přímo proti dolní stanici lanovky na Portášky. V penzionu je 14 velkých pokojů, převážná část je dvoulůžkových (některé jsou tří a čtyřlůžkové) vybavených vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC). Pro hosty je připravena stylová jídelna s barem, k dispozici jsou klasické nápoje i archivní vína. K posezení s přáteli slouží i klubovna s kulečníkem, pro malé děti máme dětský koutek. Zahrát si můžete i stolní tenis. Pro Vaši relaxaci slouží naše nové wellness centrum s vířivkou a saunou, můžete využít i malé posilovny. Standardně poskytujeme ubytování se snídaní formou bufetu. Nejsme v systému Karty hosta a bohužel také platební karty nebereme. Bankomat je však ca 400m odtud.

Umístění:

Zima: Dolní stanice lanovky na Portášky je vzdálena pouhých 400m od penzionu. Skicentrum Velká Úpa nabízí kromě sedačkové lanovky (délka 1456m) vlek Hofer (905m) a vlek Modřín (530m), technický sníh i noční lyžování, lyžařskou školu i školku pro nejmenší a dvě půjčovny lyžařského vybavení. Do Ski centra v Peci i na Černé hoře Vás za chvilku zadarmo dopraví skibus přímo k pokladně. Pro běžkaře se nabízí mnoho rozmanitých cílů na upravovaných tratích včetně Výrovky či Luční boudy. Léto: V letním období nabízíme jak turistické výlety, tak jízdu na horských kolech po krkonošských stezkách. V okolí penzionu je řada dalších možností sportovního vyžití: projížďky na koních, 18-ti jamkové golfové hřiště, bowling, krytý bazén – Trutnov, letní koupaliště – Trutnov, horolezectví blízkém Adršpachu. Nabízí se i zajímavá místa v okolí: pevnosti Dobrošov a Stachelberg, ZOO Dvůr Králové, skalní města Adršpach a Teplice.

Ubytování:

V penzionu je 14 pokojů vybavených vlastní koupelnou, většina je dvoulůžkových. Útulné pokojíky obložené dřevem jsou vytápěny pomocí radiátorů napojených na tepelné čerpadlo. V každém pokoji je manželská postel. Rodinnou atmosféru penzionu dotváří i zcela nekuřácké prostředí.

Stravování:

Ve stylové jídelně Penzionu U Veselých se každé ráno podávají chutné snídaně formou bufetových stolů zahrnuté v ceně. Večery zpříjemní sklenka piva nebo archivního vína z našeho baru.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz