English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Pec pod Sněžkou > Penzion U Veselých

Penzion U Veselých

Pec pod Sněžkou


Penzion U Veselých
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nově zrekonstruovaný stylový rodinný wellness penzion u Veselých s nádherným výhledem i domácí kuchyní v klidné části Pece pod Sněžkou. Penzion se nachází v Peci pod Sněžkou v části Velká Úpa přímo proti dolní stanici lanovky na Portášky. Leží 300m od hlavní silnice, od které je oddělen pásem lesa. Přístup po silnici, v létě parkování přímo u penzionu, v zimě pak 300m odtud. Penzion nabízí relaxační i aktivní pobyty rodin s dětmi, oslavy či firemní akce. V penzionu je 14 velkých pokojů, převážná část je dvoulůžkových (některé jsou tří a čtyřlůžkové) vybavených vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC). Pro hosty je připravena stylová jídelna s barem, k dispozici jsou klasické nápoje i archivní vína. K posezení s přáteli slouží i klubovna s kulečníkem, pro malé děti máme dětský koutek. Zahrát si můžete i stolní tenis. Pro Vaši relaxaci slouží naše nové wellness centrum s vířivkou a saunou, můžete využít i malé posilovny nebo si objednat masáže. Standardně poskytujeme ubytování s polopenzí, snídaně formou švédských stolů, večer pak klasická česká kuchyně (polévka, hlavní jídlo, zákusek či ovoce).

Umístění:

Zima: Dolní stanice lanovky na Portášky je vzdálena pouhých 300m od penzionu. SkiPort Velká Úpa nabízí kromě sedačkové lanovky (délka 1456m) vlek Hofer (905m) a vlek Modřín (530m), technický sníh i noční lyžování, lyžařskou školu i školku pro nejmenší a dvě půjčovny lyžařského vybavení. Do Ski centra v Peci i na Černé hoře Vás za chvilku zadarmo dopraví skibus přímo k pokladně. Pro běžkaře se nabízí mnoho rozmanitých cílů na upravovaných tratích včetně Výrovky či Luční boudy. Léto: V letním období nabízíme jak turistické výlety, tak jízdu na horských kolech po krkonošských stezkách. V okolí penzionu je řada dalších možností sportovního vyžití: projížďky na koních, 18-ti jamkové golfové hřiště, bowling, krytý bazén – Trutnov, letní koupaliště – Trutnov, horolezectví blízkém Adršpachu. Nabízí se i zajímavá místa v okolí: pevnosti Dobrošov a Stachelberg, ZOO Dvůr Králové, skalní města Adršpach a Teplice.

Ubytování:

V penzionu je 14 pokojů vybavených vlastní koupelnou, většina je doulůžkových. Po rekonstrukci v roce 2009 mají všechny pokoje nadstandardní velikost. Útulné pokojíky obložené dřevem jsou vytápěny pomocí radiátorů napojených na tepelné čerpadlo. V každém pokoji je manželská postel. Rodinnou atmosféru penzionu dotváří i zcela nekuřácké prostředí.

Stravování:

V penzionu je stylová společenská místnost pouze pro naše hosty s barem. Večery zpříjemní sklenka archivního vína nebo borůvkový pohár se zmrzlinou. V klubovně si pak příjemně posedíte či zahrajete kulečník i stolní tenis. V uvedených cenách za pobyt je vždy zahrnuta polopenze.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz