English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Police nad Metují > Penzion Selský Dvůr II - Pěkov

Penzion Selský Dvůr II - Pěkov

Police nad Metují


Penzion Selský Dvůr II - Pěkov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Celková kapacita penzionu je 25 osob - 14 pevných lůžek, 4 pohodlná lůžka na rozkládacím gauči a 7 přistýlek pro malé děti a to v 5 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech až pro 5 osob.

Každé ráno mají hosté nachystané pečivo a chléb k snídani, na pokoji je volně k dispozici káva, čaj černý i ovocný, cukr, sůl. 

Pro děti jsou nachystané přistýlky, dětské postýlky, jídelní židličky, dětské hřiště. Možnost zapůjčení dětské sedačky Deuter Kid Comfort III.

Společenská místnost s krbem a barem je hostům volně přístupná. Bar je bez obsluhy. Součástí je i venkovní terasa s posezením, parkoviště, sportovní a dětské hřiště, ohniště, terasa s posezením a úschovna kol. 

V penzionu je dostupný bezdrátový internet (veřejný Wi-Fi hotspot) - zdarma pro naše hosty.

V celém penzionu je přísný zákaz kouření. Pobyt domácích zvířat není možný.

Součástí je i venkovní terasa s posezením.

Umístění:

Okolí penzionu nabízí množství kulturně zajímavých míst, hustou síť turistických stezek, kvalitní cyklotrasy zejména pro horská kola, koupaliště, možnost rybaření.

Atraktivní místa v okolí: Adršpašské skály, Teplické skalní město, stolová hora Ostaš, Broumovské stěny, Gory Stolowe, Broumov, Broumovský klášter, Ratibořice, Babiččino údolí, Náchodský zámek, Nové Město nad Metují. 

V celém penzionu je přísný zákaz kouření. Pobyt domácích zvířat není možný. U tohoto penzionu je možnost pronájmu celého objektu.

Ubytování:

Dvojlůžkový stylově zařízený pokoj má vlastní sociální zařízení a kuchyňskou linku (lednička bez mražáčku, rychlovarná konvice, dvojplotýnka, mikrovlnka, nádobí). Pro malé děti je zde možnost přistýlky, kterou tvoří matrace v dřevěném rámu.

Apartmán má vlastní sociální zařízení a je vhodný nejen pro rodiny. Skládá se ze dvou místností. V jedné místnosti je kuchyňská linka (lednička bez mražáčku, rychlovarná konvice, dvouplotýnka, mikrovlnka, nádobí) s jídelním stolem a obývací kout s rozkládacím gaučem.
V druhé místnosti je dvojlůžková postel s přistýlkou. Každé ráno mají hosté nachystané pečivo a chléb k snídani, na pokoji je volně k dispozici káva, čaj černý i ovocný, cukr, sůl.  Kompletní snídaně ani večeře zde není možné doobjednat. Společenská místnost s krbem a barem (který je bez obsluhy) je hostům volně přístupná.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz