English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Rokytnice v Orlických horách > Pension Rampušák

Pension Rampušák

Rokytnice v Orlických horách


Pension Rampušák
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pension Rampušáknabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. V celém objektu je k dispozici WiFi připojení a je zdarma.

Pes je povolen za poplatek 50,-Kč/noc. Parkování je možné před penzionem.

Umístění:

V zimě je místo ideální pro lyžování (vlek 200 m od pensionu), lyžařské centrum Říčky 5 km, bruslení Rychnov nad Kněžnou. V letním období se nabízí pěší turistika, mnoho tras pro cykloturistiku , na své si přijdou i milovníci jezdeckého sportu na místní koňské farmě, k dispozici jsou také tenisové kurty.

Ubytování:

Ubytování je nabízeno v 11 dvou, 2 tří a 4 čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (toalety a sprchový kout). Pokoje jsou vybaveny barevnou TV a rádiem.

Stravování:

Ubytování nabízíme se snídaní nebo s polopenzí, kompletní stravovací služby poskytne naše restarace s celodenním provozem.

Posedět můžete ve stylové hospůdce s krbem nebo v nekuřáckém salonku se sbírkou loveckých trofejí. V letních měsících jistě uvítáte posezení na venkovní zahrádce.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz