English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Špindlerův Mlýn > Harmony Club Hotel

Harmony Club Hotel

Špindlerův Mlýn


Harmony Club Hotel
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

K ubytování nabízíme našim hostům pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové a čtyřlůžkové, dále máme připraveno 5 apartmá a 1 apartmá LUX.

Pobyt v hotelu Vám zpříjemní široká nabídka našeho Wellness centra, které nabízí dvě moderní tenisové haly s kvalitním supreme povrchem, squash a pro vyznavače fyzicky méně náročných sportů dvě bowlingové dráhy, stolní tenis, sportovní střelnici pro krátké kulové zbraně a pro příznivce golfu - golfový simulátor.

Ke standardnímu vybavení hotelu samozřejmě patří bazén se whirlpooly,fitness centrum, luxusní saunový svět s 5ti druhy saun (finská, parní, eukaliptová, bilinková a tropická) a kneipovým chodníčkem.  Po těchto relaxačních procedurách Vám můžeme doporučit kvalitní masáže, které Vám odborně provedou naši školení maséři. Po večerním drinku si můžete zahrát billiár nebo šipky.

Ubytování:

Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem videokanálem, rádiem a telefonem s přímou volbou. Apartmá a pokoje typu "business" jsou vybaveny navíc minibarem.

Stravování:

V prostorách hotelu je mimo běžných rautů, recepcí, banketů, plesů a jiných společenských událostí možné pořádat též venkovní zahradní slavnosti, zabíjačkové či jiné kulinářské hody, oslavy piva, grilovací párty, přátelská posezení u ohně a další... Bufetová restaurace, Harmony restaurant a bar (jedná se o a la carte restauraci), Lounge bar, Gril.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz