English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Špindlerův Mlýn > Horský hotel Hromovka

Horský hotel Hromovka

Špindlerův Mlýn


Horský hotel Hromovka
Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel se nachází na jedinečném místě mimo centrum města s překrásným výhledem na panorama Krkonoš. Hotel je atraktivní také svou polohou u Skiareálu Hromovka. Od hotelu se hosté dostanou na lyžích na sjezdovky a zpět (2 min). Hotel míjejí značené běžecké tratě v zimě a turistické a cyklistické trasy v létě. Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích se sprchou,wc,tv. Pro méně náročné klienty nabízíme ubytování ve dvoulůžkový pokojích s umyvadlem, luxusní sprchy a wc jsou na patře. V hotelu je dále k dispozici sauna, billiard, wi-fi připojení zdarma, restaurace s krbem, klub s tv, videoprojekce. Bar s největším výběrem nápojů v ČR. U hotelu terasa s úžasným výhledem na hory. Parkování u hotelu zdarma.

Umístění:

Mimořádnou polohu Hotelu Hromovka zajišťují sjezdové tratě skiareálu Hromovka (cca 300m) a skiareálu Svatý Petr (cca 1km). Také značené běžecké tratě v zimě, turistické a cykllistické trasy v létě bezprostředně míjejí hotel. U hotelu se nachází vyhlídka s výhledem na panorama hor a městečko Špindlerův Mlýn.

Ubytování:

Hotel Hromovka má ve dvou poschodích 25 pokojů dvoulůžkových a třílůžkových, celkem s 60 lůžky s možností 10 přistýlek. Pokoje jsou rozlišeny dle vybavení: 1. pokoj s moderní koupelnou, WC, TV/SAT - splňuje standard ***
2. pokoj s teplou a studenou vodou (moderní sociální zařízení na poschodí) - splňuje standard **

Stravování:

V hotelu je restaurace s celodenním provozem a s nejlépe vybaveným barem v Krkonoších. Vybrat si můžete z více než 500 druhů nápojů a 1000 druhů koktejlů. Chloubou restaurace je velké množství živých květin a krb, který navodí tu správnou, domovem provoněnou atmosféru. Veškerý servis na pravém cibulákovém porcelánu. Vynikající domácí kuchyně nabízí krkonošské speciality, domácí koláče, a další dobroty.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz