English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Špindlerův Mlýn > Hotel Adam

Hotel Adam

Špindlerův Mlýn


Hotel Adam
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Adam nabízí svým hostům ubytování ve 34 pokojích, a to dvoulůžkových (s možností přistýlky), tří a čtyřlůžkových, a 6 apartmánech.

Součástí hotelu je prostorná restaurace s krbem, lobby bar, relaxační centrum s masážemi, whirlpool, fitnes, prostorná sauna, parní lázeň a velký prosklený bazén s protiproudem.

K dispozici je výtah.
Pro úschovu Vašich cenností je připraven trezor na recepci.

Parkoviště a garážová stání jsou zdarma přímo u objektu.
Hotel je po celý rok dostupný osobním automobilem i autobusem.

Umístění:

Hotel poskytuje svým hostům celou řadu dalších vedlejších (zprostředkovaných) služeb, např. výlet na horu Sněžku s průvodcem, návštěvu Krkonošského muzea, výlet do Prahy, projížďku na koních a další. Přímo ve Špindlerově Mlýně je několik společností, které se specializují na pořádání outdoorových akcí, kterými si mohou hosté pobyt v hotelu zpestřit.

Ubytování:

Pokoje jsou vybavené koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, televizí se satelitním příjmem a nábytkem z masivního dřeva.

Stravování:

Stravování je zajištěno v prostorné restauraci – cca 120 míst, hostům je dále k dispozici hotelový lobby bar – cca 30 míst. Při příznivém počasí lze využít zastřešenou letní terasu s možností grilování, která navazuje na hotelovou restauraci.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz