English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Špindlerův Mlýn > Hotel Domovina

Hotel Domovina

Špindlerův Mlýn


Hotel Domovina
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Domovina se nachází ve Špindlerově Mlýně a poskytuje ubytování s výhledem na sjezdovky. Součástí hotelu je restaurace s kapacitou 45 míst. Využít můžete také venkovní posilovnu, saunu a whirpool, objednat si masáže nebo si zapůjčit trekové hole. Pro nejmenší je zde dětský koutek. Hostům je k dispozici také lyžárna s vysoušečem bot a úschovna jízdních kol. Parkoviště přímo u hotelu. Wifi připojení k internetu v celém areálu zdarma.

Umístění:

Špindlerův Mlýn je vyhledávaným lyžařským střediskem, najdete zde sjezdovky jak pro zkušené lyžaře, tak pro děti a začátečníky. Po dni na sjezdovce si můžete zajít do aquaparku nebo do krytého bazénu, užít si masáž nebo se zrelaxovat v sauně. V okolí je také mnoho cyklotras a turistických tras.

Ubytování:

Ubytovat se můžete v 11 pokojích - čtyřech dvoulůžkových, jednom trojlůžkovém, čtyřech čtyřlůžkových a ve dvou apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC a fénem. Dále pak LCD TV-SAT a trezorem. K dispozici jsou jak přistýlky tak dětské postýlky.

Stravování:

Součástí hotelu je restaurace. V cěně ubytování je polopenze. V okolí je velké množství dalších restaurací a kaváren.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz