English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Špindlerův Mlýn > Hotel Olympie

Hotel Olympie

Špindlerův Mlýn


Hotel Olympie
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel nabízí ubytování v 10 dvoulůžkových (bez možnosti přistýlky), 12 dvoulůžkových (možnost 1 přistýlky), 1 dvoulůžkovém (možnost 2 přistýlek) a 4 třílůžkových pokojích a 3 apartmánech, které nabízí 4 lůžka, v jednom je možnost přistýlky.

Dále je k dispozici 8 dvoulůžkových pokojů De Lux s možností 1 přistýlky - s balkonem a minibarem.

Parkování je u objektu a je zahrnuto v cenách ubytování.

Ve Wellnessu se můžete těšit na bazén s protiproudem, chrlič vody a masážní lavici, whirlpool, Kneippův chodník, finskou saunu, biosaunu, profesionální masáže, zábaly, koupele, kosmetiku a balneoterapie. Dokonalý relax pak umocníte výhledem z lehátka na zalesněné prudké stráně a sjezdovky.

Umístění:

Za 5 - 10 min dojdete pěšky do největšího sportovního lyžařského areálu Sv. Petr, a nebo je Vám k dispozici, v zimním období SKIBUS, jehož zastávka se nachází cca 100 m od hotelu. Do centra města se dostanete za 15 - 20min. procházkovou chůzí.

Špindlerův Mlýn leží v nadmořské výšce 780 m pod svahem Medvědína, Kozích Hřbetů a Pláně, na soutoku Dolského potoka a Labe. Údolí Svatého Petra je z východní strany uzavřeno Luční loukou a zde v tomto údolí se právě nachází náš hotel.

Špindlerův Mlýn je nejvyhledávanějším lyžařským centrem v Čechách. Má skvěle udržované sjezdové a běžecké tratě a lanovky a vleky obsluhují přes 25 km sjezdovek, 75 běžeckých tratí. Nabízíme Vám půjčovnu lyžařského vybavení. 4 km dlouhá sáňkařská dráha, několik drah snowtubing, zimní paragliding a jízda na saních tažených koňmi. Zkušený horský průvodce vám ukáže ta nejkrásnější místa Krkonoš. Rádi pro Vás dále zajistíme: tenis, squash, minigolf, střelnice, plavání v krytých bazénech, paragliding, jízda na horských kolech, jízda na koních, horolezectví. Treking po Krkonošském národním parku. Pěší poznávací výlet s odborným výkladem průvodce, trasy různých obtížností. Cykloturistika (poznávací výlet na horských kolech, trasy různých obtížností). Slaňování (slaňování hráze přehrady Labská ve Šp. Mlýně, délka slanění cca. 40 m). Lezení na skalách a umělých stěnách (základní nácvik lezeckých technik). Přemostění - let vzduchem (jízda na kladce po cca. 120 m dlouhém laně přes Labe, ve výšce 12 m). Bungeerunning - běh na gumovém laně. Paragliding - tandemové lety (lety ve dvou s instruktorem). Výuka tenisu (výuka tenisu s instruktorem). Vyjížďka na koních (výcvik na jízdárně i vyjížďky ve volné přírodě). Rafting - projížďky na raftech po Labi a Jizeře. Surival - dobrodružný závod v přírodě (kombinace výše uvedených aktivit dle požadavků klienta). Kurzy teamové spolupráce (teamové a kombinační hry. Výlety na saních - 6 km z hřebenů Krkonoš do Špindlerova Mlýna. Jízda na sněžných skůtrech (vyjížďka s řidičem). Skijöring - jízda na lyžích za sněžnými skůtry. Tandemový paragliding - lety ve dvou s instruktorem. Ice climbing - základy lezení na ledu. Bowling. Bobová dráha.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou nově zrekonstruované, použity byly pouze přírodní materiály jako jsou dřevo a kámen. Pokoje jsou vybaveny moderní koupelnou (sprcha, fén, WC) a TV se satelitem, trezorem. Některé pokoje mají balkóny a minibar.

Stravování:

Snídaně podáváme formou švédských stolů, ale rádi Vám ji přineseme i na pokoj. Vyzkoušejte u nás českou i mezinárodní kuchyni, využijte zvýhodněného poledního menu. Máme také velký výběr moravských i zahraničních vín. Nezapoměli jsme ani na děti, ti jistě rádi navštíví dětský koutek a mohou si vybrat z dětského menu. Součástí restaurace je zimní a letní terasa s překrásným výhledem do údolí a na hřebeny hor. Samozřejmostí je příjemný a ochotný personál, který Vám rád poradí s Vaším výběrem.

Restaurace a la carte je otevřena od 11:30 do 23:00 hod. Večeře formou polopenzí se podávají od 17:30 do 19:30 hod.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz