English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Hotel Tři růže***+

Špindlerův Mlýn


Hotel Tři růže***+
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Tři růže***+ se nachází se přímo v centru města Špindlerův Mlýn v blízkosti skiareálu Hromovka. Díky své osobité a neopakovatelné atmosféře je ideálním místem pro milovníky zimních sportů i večerní zábavy.

Hotel disponuje celkem 20 pokoji. Pokoje jsou dvoulůžkové, třílůžkové nebo čtyřlůžkové. Přímo v hotelu je sauna, hosté si mohou objednat masáže.

Umístění:

Hotel Tři růže***+ se nachází v typické dřevěnce přímo v centru Špindlerova Mlýna. Lyžařský vlek je Hromovka je vzdálen pouhých 200 metrů. Zastávka skibusu je vzdálena pouhých 200 metrů. Největší skiareály Svatý Petr a Medvědín jsou od hotelu vzdáleny 10 minut chůze.

Ubytování:

Hotel disponuje celkem 20 pokoji. Pokoje jsou dvoulůžkové, třílůžkové nebo čtyřlůžkové. Pro významné události nabízíme také apartmán hraběte Harracha - tematicky laděný pokoj původního majitele. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, WC) a televizorem (TV se satelitní nabídkou programů). Možnost zapůjčení dětské postýlky. 

Stravování:

Stylová hotelová restaurace, kde se podávají snídaně a večeře, má  60 míst. Ubytovaným hostům je dále k dispozici hotelový bar a v letních měsících také teráska s grilem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz