English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Tři růže***+

Špindlerův Mlýn


Hotel Tři růže***+
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Tři růže***+ se nachází se přímo v centru města Špindlerův Mlýn v blízkosti skiareálu Hromovka. Díky své osobité a neopakovatelné atmosféře je ideálním místem pro milovníky zimních sportů i večerní zábavy.

Hotel disponuje celkem 20 pokoji. Pokoje jsou dvoulůžkové, třílůžkové nebo čtyřlůžkové. Přímo v hotelu je sauna, hosté si mohou objednat masáže.

Umístění:

Hotel Tři růže***+ se nachází v typické dřevěnce přímo v centru Špindlerova Mlýna. Lyžařský vlek je Hromovka je vzdálen pouhých 200 metrů. Zastávka skibusu je vzdálena pouhých 200 metrů. Největší skiareály Svatý Petr a Medvědín jsou od hotelu vzdáleny 10 minut chůze.

Ubytování:

Hotel disponuje celkem 20 pokoji. Pokoje jsou dvoulůžkové, třílůžkové nebo čtyřlůžkové. Pro významné události nabízíme také apartmán hraběte Harracha - tematicky laděný pokoj původního majitele. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, WC) a televizorem (TV se satelitní nabídkou programů). Možnost zapůjčení dětské postýlky. 

Stravování:

Stylová hotelová restaurace, kde se podávají snídaně a večeře, má  60 míst. Ubytovaným hostům je dále k dispozici hotelový bar a v letních měsících také teráska s grilem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz