English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Zátiší

Špindlerův Mlýn


Hotel Zátiší
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Tříhvězdičkový hotel Zátiší se nachází 20 minut chůze od centra Špindlerova Mlýna, na začátku údolí Svatý Petr, kde se nachází jeden z nejlepších českých lyžařských areálů. Hotel je situován v malebné přírodě s překrásným výhledem na panorama Krkonoš.

Blízké okolí hotelu je vhodné pro turisty, cykloturisty, lyžaře a to zejména díky své strategické poloze, z níž je možné podnikat výlety nejen do města Špindlerův Mlýn, ale také po okolních horách a turistických stezkách. Hotel je ideální pro ubytování rodin s dětmi, je zde venkovní dětské hřiště, včetně skluzavky a houpačky, 2 prostorné dětské herny. Hotel nabízí také pořádání svateb, včetně svatební hostiny přímo v areálu.

Hotel Zátiší je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Hotelovým hostům nabízí privátní Spa - whirlpool a saunu. Pokud raději sportujete, můžete v hotelu Zátiší  využít dvě bowlingové dráhy popřípadě biliár.

V ceně ubytování mají hoteloví hosté k dispozici parkoviště s kapacitou 32 míst, z toho 16 míst je krytých, a Wi-Fi signál zdarma.

Umístění:

Blízké okolí hotelu je vhodné pro turisty, cykloturisty, lyžaře, zejména díky své strategické poloze, z níž je možné podnikat výlety nejen do města Špindlerův Mlýn, ale také po okolních horách a turistických stezkách.

Ubytování:

Hotel Zátiší *** nabízí celkem 41 útulných pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou a sociálním zařízením, satelitní televizí, minibarem a telefonem.

Hotelovým hostům je k dispozici recepce, která je v provozu 24 hodin denně. Dále můžete využít pokojový servis a veškerých služeb hotelu, které Vám zpříjemní pobyt ve Špindlerově Mlýně. Navštívit hotel Zátiší můžete i s domácími mazlíčky.

V Comfort plus pokoji jsou k dispozici 4 lůžka (manželká postel a 2 jednotlivá lůžka).

Příplatky pro děti v doprovodu 2 dospělých:

Dítě ve věku od 0-5,9 bez nároku na lůžko zdarma

Stravování:Náš tým zkušených kuchařů Vám rád připraví pokrmy z domácí i mezinárodní kuchyně. Součástí restaurace je venkovní terasa s nezapomenutelným výhledem na údolí Sv. Petr, horský hřeben Kozí hřbety a sjezdovku Stoh. V letních měsících si můžete vychutnat některý z pokrmů na letní terase, která nabízí nezapomenutelný zážitek z překrásného pohledu na údolí a panorama Krkonoš.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz