English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Špindlerův Mlýn > Hotýlek Diana

Hotýlek Diana

Špindlerův Mlýn


Hotýlek Diana
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Diana leží v klidné části horského střediska Špindlerův Mlýn, nejnavštěvovanějšího a nejoblíbenějšího střediska zimních sportů v České republice. Hotel má velmi výhodnou polohu pro dovolenou v jakékoliv roční době.

Z hotelových pokojů je výhled na oba lyžařské areály - Medvědín i Svatý Petr. 
K lanovce na Medvědín dojdete přímo z hotelu za dvě minuty, 50 metrů od hotelu má zastávku skibus, který vás doveze za 5 minut do ski areálu Svatý Petr. V blízkosti jsou i běžecké tratě.

V létě můžete přímo od nás vyrážet na kratší i celodenní pěší tůry, v dosahu i pro méně zdatné turisty či rodiče s dětmi je Sněžka a pramen Labe, dva nejoblíbenější letní turistické cíle Krkonoš.

Ve vzdálenosti 100 metrů od hotelu je moderní aquapark (3 tobogány, vířivky, protiproud, vlnobití, sauna, pára... kapacita 200 osob). Pro otužilejší - koupání v průzračných tůních horního toku Labe.

Ubytování:

Hotel Diana disponuje 28 lůžky ve 12-ti pokojích vybavených sociálním zařízením a televizí.

Stravování:

V přízemí hotelu je příjemná stylová restaurace s původní architekturou.

Kapacita restaurace je 40 osob.

Otevírací doba:
letní sezona:    15.00 - 23.00 hod.
zimní sezona:  11.00 - 23.00 hod.

Pořádáme rodinné i firemní oslavy, školení, studentské pobyty, svatby...
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz