English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Krakonošova dílna "WOODHAUS"

Špindlerův Mlýn


Krakonošova dílna "WOODHAUS"
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Komfortní ubytování v nové dřevostavbě u sjezdovky Hromovka v šesti stylově a moderně vybavených dvoulůžkových pokojích - apartmánech s kuchyňským koutem, oddělenou ložnicí a s možnosti přistýlky. 

Interier nabízí vyjímečnou atmosféru díky kombinaci výhradně přírodních materiálů a moderního designu. 

Poloha penzionu je také jedinečná svou dostupností ke všem turisty vyhledávaným místům v okolí. Stanice lanové dráhy Hromovka s nejdelší sjezdovkou pro noční lyžování v ČR je chůzí vzdálena pouhých 100 m, obchodní středisko 200 m, centrum Špindlerova Mlýna 500 m a zastávka skibusu 150 m.

Umístění:

Viz info na www.krakonosovadilna.cz 

Ubytování:

Prostorové řešení domu nabízí v přízemí, prvním patře a v podkroví vždy dva zrcadlově stejné apartmány. Všechny apartmámy mají oddělenou ložnici. V každém apartmánu je LCD TV, Wi-Fi, pohodlná kožená sedací souprava s křeslem, konferenčním a jídelním stolem a manželská dvoupostel. Stylový nábytek je vyroben z dubového masivu. V přízemí je umístěna lyžárna s vysoušečem botů, celý dům je nekuřácký, parkování je zajištěno přímo u domu.
Domácí zvířata jsou akceptována za poplatek.

Stravování:

Ve všech apartmánech je moderní kuchyňský kout vybavený nádobím, lednicí a varnou konvicí. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz