English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Špindlerův Mlýn > Moravská bouda

Moravská bouda

Špindlerův Mlýn


Moravská bouda
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Na chatě je celkem 14 pokojů, ve kterých je celkem 52 lůžek. Nabízíme také turistické ubytování ve dvou noclehárnách.

Pro hosty hotelu poskytujeme bezdrátové internetové připojení WiFi zdarma. Signál vysílačů pokrývá celou Moravskou boudu, včetně restaurace a školících místností.

Po náročném dni plném sportovního vyžití, je možné navštívit saunu, která je vzdálená 70m od Moravské boudy. Našim hostům je také k dispozici antukové hřiště, které je od Moravské boudy vzdálené cca 200m.

Umístění:V zimním období je díky své nadmořské výšce Moravská bouda jistotou, že u nás najdete přírodní sníh, jak na stráních tak na sjezdovkách, které jsou přímo u chaty.

Jeden vlek je 300m dlouhý a druhý vlek, který na tento malý navazuje vlek „Davidovky“ je 1.200m dlouhý. Pro běžkaře zde najdete upravené běžecké tratě a pro děti i dospělé sáňkařskou dráhu. V letním období jsme díky naší poloze skvělou základnou pro start na Vaše túry, výlety i zdravotní vycházky po Krkonoších.

Ubytování:Pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem, televizorem, sprchovým koutem s umyvadlem. Toalety jsou společné na patře. Možnost zapůjčení dětské postýlky bez příplatku.
Stravování:Kapacita restaurace je 60 míst k sezení + 20 míst k sezení v salónku. V případě hezkého počasí nabízíme též možnost stravování na terase se 40-ti místy.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz