English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Špindlerův Mlýn > PENSION SLUNEČNICE

PENSION SLUNEČNICE

Špindlerův Mlýn


PENSION SLUNEČNICE
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:V pensionu budete mít k dispozici moderní wellness centrum a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, satelitní TV a výhled na hory. V restauraci pensionu Slunečnice se podávají výborné české speciality i mezinárodní kuchyně. Wellness zařízení zahrnuje saunu, vířivku jacuzzi a parní lázeň. Bezplatný skibus vás zdarma doveze do lyžařských areálů Svatý Petr a Medvědín a do centra Špindlerova Mlýna. V okolí pensionu Slunečnice vede řada turistických cest i stezek pro jízdu na horských kolech.
Umístění:Pension Slunečnice je ideálním výchozím místem jak pro letní turistiku, tak i pro zimní sporty. Skibus vás doveze do lyžařských areálů Svatý Petr, Medvědín a do centra Špindlerova Mlýna. V okolí pensionu Slunečnice vede řada turistických cest i stezek pro jízdu na horských kolech.
Ubytování:Nabízíme Vám ubytování ve dvoulůžkových, čtyřlůžkových pokojích. Ve většině pokojů jsou k dispozici přistýlky. K dispozici jsou dětské postýlky. Pokoje jsou vybaveny komfortním nábytkem z přírodního dřeva. Velikost pokojů je od 22m2 do 45m2. Ve většině pokojů je nádherný výhled do údolí Svatého Petra. Každý den se pokoje uklízí a mění se ručníky. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a wc, barevnou televizi se satelitním příjmem, telefon, vysoušeč vlasů. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Ve všech pokojích je připojení k internetu přes WiFi zdarma.
Stravování:Restaurace á la carte - 51 míst. Nabízíme Vám příjemné posezení ve stylové restauraci, kde najdete nejen rozmanitou nabídku specialit naší i světové kuchyně, ale také široký výběr míchaných nápojů a rozmanitou nabídku vín.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz