English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Pension Nabucco

Špindlerův Mlýn


Pension Nabucco
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pension Nabucco leží u břehu řeky Labe poblíž Bílého mostu, který se stal symbolem Špindlerova Mlýna. Rezidence má k dispozici 11 dvoulůžkových pokojů. Některé pokoje lze dovybavit přistýlkou.

Součástí rezidence je stylová restaurace.

Svůj vůz zaparkujete přímo u domu nebo na veřejných místech ve městě.

Umístění:

V okolí ubytovacího zařízení naleznete lyžařský areál Hromovka, který se nachází 300 metrů od ubytovacího zařízení a je propojený sjezdovou tratí s areálem Sv. Petr. Ve vzdálenosti cca 250m od penzionu se nachází zastávka skibusu, který v pravidelných intervalech objíždí celý Špindlerův Mlýn po dobu celé zimní sezony. Jen 10 minut jízdy autem naleznete sáňkařskou dráhu, která se v létě mění na dráhu koloběžkovou. Krkonošské muzeum ve Vrchlabí znázorňující život v Krkonoších, se nachází 15 km od penzionu. Místní autobusová zastávka je vzdálená 200 metrů. Aquapark, který je otevřený po celý rok a lanové centrum najdete necelý 1 km od Nabucca. Cyklistické a turistické trasy začínají v bezprostřední blízkosti objektu. Kola a skútry si lze zapůjčit několik set metrů od ubytovacího zařízení, kde můžete též nalézt kanceláře lyžařských škol a servisy lyží.

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizí. Po předešlé domluvě za poplatek lze ubytovat i Vašeho domácího mazlíčka.

Pokoje se nachází ve 2. a 3. nadzemním patře budovy penzionu. 

Stravování:

Restaurace v penzionu nabízí výhradně italskou kuchyni v originálním provedení pod vedením italského šéfkuchaře. V ceně ubytování je již zahrnuta snídaně. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz