English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Špindlerův Mlýn > Pension Pohoda

Pension Pohoda

Špindlerův Mlýn


Pension Pohoda
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pension Pohoda poskytuje kvalitní ubytování ve Špindlerově Mlýně. Pension se nachází v jednom z nejkrásnějších údolí Krkonoš - údolí Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Kapacita pensionu je 7 pokojů. Ubytování je poskytováno ve dvoulůžkových pokojích, u některých s možností přistýlky.

Z pokojů je krásný výhled na Luční horu, Kozí hřbety nebo Ski areál Svatý Petr. Pro relaxaci je možno využít saunu a ke slunění velkou terasu.

K dispozici je vlastního parkoviště zdarma přímo u pensionu.

V blízkosti jsou sjezdovky "Stoh" a "Ski areál Svatý Petr" s výbornými lyžařskými podmínkami, kam Vás dopraví Skibus (zdarma). Zastávka skibusu je přímo u našeho Pensionu. 

Ubytování:

Vybavení pokojů: Sprcha + WC, TV SAT a WiFi free.

Stravování:

Snídaně jsou podávány formou švédského stolu ve stylové jídelně, která je využívána i pro večerní posezení včetně občerstvení
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz