English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Dvorská bouda

Strážné


Dvorská bouda
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hostům je k dispozici ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na patře. Hosté mohou také využít služeb sauny, vinárny s nočním provozem, posilovny, společenskou místnost s krbem a barevnou televizí a WIFI internetem zdarma. Ke službám boudy patří v zimním období i vyvezení zavazadel ZDARMA z Lomu (Strážné) na Dvorskou boudu a zpět v předem stanovených časech, o kterých je možné se telefonicky předem informovat.

Umístění:

Chata se nachází na vrcholcích Krkonoš, což nabízí velké množstí výletů do okolí. Např. Vyhlídka za Výrovkou (3,5 km; cca 1 hodina), Vyhlídka "Za Liškou", nabízí nejkrásnější výhled na Sněžku (4,8 km; cca 1,5 hodiny) nebo Vyhlídka na Maly Staw (10,5 km; cca 3 hodiny).

Ubytování:

Pokoje jsou jednoduše a prakticky vybavené. Postele jsou oddělené - jednolúžka, nebo patrové. Sprchy a WC jsou společné na patře.

Stravování:

Chata nabízí ubytovaným hostům snídaně podávané formou švédského stolu, možnost polopenze a plné penze v nekuřácké restauraci, která je součástí chaty.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz