English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Svoboda nad Úpou > Měšťanský dům

Měšťanský dům

Svoboda nad Úpou


Měšťanský dům
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Měšťanský dům se nachází na náměstí v centru Svobody nad Úpou. Na celkem 45 lůžkách v různě velkých pokojích naleznete pohodlné ubytování nejen na služebních cestách, ale i na pohodové rodinné dovolené.Restaurace s celoročním provozem s českou i mezinárodní kuchyní.V depandanci penzionu se nachází BOWLING BAR (čtyři dráhy,šipky, kulečník, televizor s obrazovkou 140 cm),sauna a vířivka.

Umístění:

Zimní sporty - SKI-BUS zdarma přímo od objektu do lyžařského areálu Janské Lázně \"Černá hora\". Nejbližší lyžařský vlek Duncan je od penzionu vzdálen 2 km. V období jaro-léto-podzim, pěší turistika (velmi výhodné spojení link.autobusy)

Cykloturistika – mimo využítí bezplatné úschovy kol v garáži poskytne penzion podrobné informace pro jednodenní výlety a v obci je zastávka speciálního cyklo-busu (v období červen-září).

Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC, TV-Sat., ledničkou a WI-FI připojením. Dále máme k dispozici  jeden apartmán se dvěma ložnicemi (2 a 3 lůžka,obývací pokoj,koupelna se sprch. koutem,samostatné WC)

Stravování:

Naše stylově zařízená restaurace nabízí několik druhů piva a bohatou nabídku místních Krkonošských specialit. Nechybí ani vybraná jídla z české i mezinárodní kuchyně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz