English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Teplice nad Metují > PENSION SKÁLY

PENSION SKÁLY

Teplice nad Metují


PENSION SKÁLY
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Rodinný penzion Skály se nachází ve velmi atraktivní chráněné oblasti Broumovsko, v blízkosti Teplicko-Adršpašského skalního města (200 m od vstupu) s bohatými možnostmi turistiky, cykloturistiky a horolezectví.

Celková kapacita je 36 lůžek včetně přistýlek. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, dále jsou v pensionu dvoupokojové apartmány. Všechny typy pokojů mají vlastní WC a jsou vybaveny vanou nebo sprchou. Možnost vyžádání bezbariérového pokoje. Pension je nekuřácký. 

 

Umístění:

Projížďky na koních, pod odborným dohledem je možno si vylézt na vrcholky skalních věží, vyhlídkové lety, turistika, cykloturistika, koupaliště. V zimním období jsou v okolí velice dobré podmínky pro běžecké lyžování, nejbližší sjezdové trasy s vlekem jsou v Teplicích nad Metují ( 300m) , Radvanicích (18 Km) a Petříkovicích ( 25km), všechny s umělým zasněžováním.

Stravování:

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu. Snídaně jsou podávány v jídelně umístěné v přízemí penzionu. V letních měsících si své jídlo můžete vychutnat také na venkovní terase s pěkným výhledem do okolí.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz