English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Ubytování Tara

Teplice nad Metují


Ubytování Tara
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Malý rodinný pension Tara se nachází 300 metrů od vstupu do Teplicko - Adršpašských skal, jednoho z největších skalních měst v Evropě.

Součástí ubytování je společenská místnost s kulečníkem a možností zapůjčení společenských her. Na naší prostorne, udrzovane zahradě najdete kryté ohniště s grilem, ruské kuželky a basketbalový koš. Na místě je možné zajistit zapůjčení horského kola, zapůjčení dětského vozíku za kolo, vyjížďky na koních terénem, vyjížďky v kočáře, ukazku komunikace s konmi, rybaření, vyhlídkové lety, horolezecké a průvodcovské služby, jízdu na motokárách v kryté hale. V blízkém okolí tenis, minigolf a golf. Možnost pobytu se psem pouze po dohodě. Nekuracke prostredi.

Umístění:

Teplické a Adršpašské skály
vstup do Teplických skal se nachází pouze 300m od nás. Skalní města jsou tvořena výraznými skalními stěnami a věžemi dosahujících až 100m. Teplické skály jsou od Adršpašských skal odděleny Vlčí roklí. K dispozici několik značených okruhů, takže si na své přijdou rodiče s malými dětmi, sportovci i důchodci. 

Broumovské stěny
skalnatý hřeben zvedající se z Broumovské kotliny s nádhernými skalními útvary. Na vrcholu hřebene najdete poutní místo Hvězda s barokní kaplí.

Klášter Broumov
Nachází se 15km od pensionu. Nejvýznamnější památka města Broumov. Benediktinský klášter stojící na základech středověkého hradu.

Jiráskovo muzeum v Hronově
založeno v roce 1908. Expozice je věnována nejen Aloisi Jiráskovi, jeho životu a dílu, ale také dalším významným rodákům města Hronov – jako třeba malíři Josefu Čapkovi, spisovateli Egonu Hostovskému nebo architektovi Jindřichu Freiwaldovi.

Zámky
renesanční zámek v Náchodě, gotický zámek v Novém Městě nad Metují, zámek Ratibořice a Babiččino údolí.

Vojenská pevnost Dobrošov a Josefov

Ubytování:

Hosté si mohou vybrat z ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a jsou pokryty wi-fi signálem.

Stravování:

Na miste lze domluvit snidane.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz