English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Trutnov > GL Hotel

GL Hotel

Trutnov


GL Hotel
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

GL Hotel je umístěn jako jediný z místních hotelů přímo na vrcholu náměstí a stává se tak pro klienty perlou Trutnova. A to nejen svou specifickou polohou, ale především jedinečnou vnitřní architekturou skloubenou s moderním designem.

Pro klienty je připraveno 24 pokojů. Podle potřeb a náročnosti jsme připraveni nabídnout Standard pokoje, Luxury pokoje, ale i VIP pokoje s výhledem přímo na náměstí. Samozřejmou součástí všech pokojů je TV-sat, Wi-Fi, a sociální zařízení.

V rámci hotelového komplexu jsou klienti zváni do GL stylové restaurace na snídaně a minutkové pokrmy moderní kuchyně a Krkonošské speciality. Luxusní prostředí GL restaurace rozeznívají tóny starých mistrů vážné hudby.

Dalším unikátem našeho GL hotelu je moderní kavárna stylizovaná do luxusu prvorepublikových kaváren. Podáváme GL značkové kávy vyráběné z našich originálních směsí káv, připravovaných rodinnou pražírnou. Zážitky z GL kavárny dále pokračují výběrem jen značkových top alkoholů, pečlivě vybíraných pro svou originalitu. Klient zde nalezne pití králů, alkohol vyráběný v Česku, ale určený pouze pro export nebo limitovanou edici, která se nikdy nebude opakovat. Pravé šampaňské, pravá horká čokoláda a pravá šlehačka je u nás samozřejmostí. Kavárnou se nese jazzová a bluesová hudba, která dává každému zapomenout na běžné starosti a pomáhá navodit pohodu a klid.

Veškerý servis hotelu zajišťuje profesionálně školený personál domlouvající se několika světovými jazyky, vždy pozitivně naladěn a ochoten vyjít klientům vstříc k jejich maximální spokojenosti.

Klient, který u nás stráví byť jednu noc a využije naší nabídky, se k nám vždy rád vrátí…

Umístění:

Historické centrum Trutnova se nachází přímo před dveřmi hotelu. Milovníci kultury si přijdou na své v nedalekém multifunkčním společenskem centru UFFO, které kromě své jedinečné arichitektury nabízí divadelné představení, koncerty, umělecké výstavy, filmové představení a další originální i tradiční kulturní a společenské akce. Kromě historických památek a různých kulturních akcí lze navštívit i Gablenz, rozhlednu nad Trutnovem, dostupnou pěšky za 15 minut. Během 20 minut jízdy autem se hosté dopraví na Sněžku. Další možností výletu je i ZOO, vzdálené 25 minut autem. V nedalekém okolí se nachází KRNAP a Adršpašské skály.

Ubytování:

GL Hotel nábízí celkem 24 stylově vybavených, dvoulůžkových pokojů.  Dle výběru si klienti u nás mohou vychutnat pobyt v slunečních Standard pokojích a Luxury pokojích, s malovaným alpským nábytkem. Nabízíme i luxusní VIP pokoje s výhledem přímo na Krakonošovo náměstí. Ve všech pokojích jsou k dispozici nové standardní koupelny, pracovní stoly, TV-sat s českými a německými stanicemi a Wi-Fi připojení. Pokoje jsou kuřácke i nekuřácke.

 Stravování:

V luxusní restauraci GL Hotelu nabízíme po celý den snídaně a minutkové pokrmy kuchyně a Krkonošské speciality z čerstvých surovin a bez chemicky přidatných látek.

Hostům je k dispozici i stylová kavárna s luxusním a originálním občerstvením. Pečeme vlastní snídaňový chléb a zákusky.

Na recepci nabízíme drobný prodej.

V restauraci a kavárně příjmame stravenky společnosti Sodexo - Gastro Pass a Edenred - Ticket Restaurant.

Restaurace otevřena PO - ČT: 11,00 - 22,00, PÁ - SO: 11,00 - 22,00, NE: 11,00 - 20,00

Kavárna otevřena PO - SO: 8,00 - 22,00, NE: 8,00 - 20,00
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz