English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Trutnov > Hotel DAVÍDEK ****

Hotel DAVÍDEK ****

Trutnov


Hotel DAVÍDEK ****
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Davídek **** je ideálním spojeným komfortního ubytovaní, relaxace a sportu. Hotel nabízí 53 vysoce kvalitních lůžek a možnost přistýlek. Kongresová část hotelu disponuje konferenčním sálem o kapacite až 100 míst s možností variabilního rozdělení, jednací salónek o kapacitě 20 míst a moderní technické vybavení jako smartboard, flipchart, DVD přehrávač, kvalitní ozvučení, wifi, zatemnění a podobne.

Celoročně mohou naši hosté využívat kombinaci outdoor a indoor sportovních aktivit.  Nabízíme 2 venkovní tenisové kurty s povrchem z umělé antuky, v zimě kryté přetlakovou halou, alternativně badminton, fotbal, florbal, házená, volejbal, multifunkční hřiště pro volejbal/ fotbal/nohejbal/ streetbal, 2 squashové kurty s posuvnou dělící stěnou - prostor např. pro jógu, zumbu, aerobic, fitness – kardio zóna, vnitřní/ venkovní dětský koutek, lyžárnu, kolárnu,  prodejnu a půjčovnu sportovních potřeb.

Wellness je vybaven finskou saunou, infrakabinou či venkovní vířivkou. Na přání zajistíme také sportovní a relaxační masáže.

V ceně pobytu je zahrnuta snídaně formou švédskych stolů, parkování přímo před hotelem a WIFI připojení.

V případě, že hledáte komfortní ubytování v Trutnově, bude Hotel Davídek **** tou správnou volbou. 

Umístění:

Kolem hotelu vedou cyklistické a turistické trasy do Krkonoš a k 8 km vzdálené tvrzi Stachelberg. V areálu hotelu je zdarma k dispozici parkoviště hlídané kamerovým systémem. Do centra Trutnova a k autobusovému a vlakovému nádraží je to 1 km.

Ubytování:

Všechny pokoje mají minibar, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou. Součástí jsou také americké postele velikosti King.. K dispozici je dětský koutek a služba hlídání dětí. Všechny pokoje jsou zvukotěsné a jsou v nich zatemňovací závěsy.

Stravování:

V restauraci CuBe se podávají jídla české i mezinárodní kuchyně připravená z čerstvých sezonních surovin. Bar Fifteen má venkovní terasu s výhledem na tenisové kurty.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz