English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Trutnov > Hotel Krakonoš

Hotel Krakonoš

Trutnov


Hotel Krakonoš
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Krakonošje se nachází se nedaleko krásného historického centra města Trutnov, cca 2 minuty od Krakonošova náměstí. Trutnov je vzhledem ke své poloze centrem turistického ruchu východních Krkonoš a je označován jako „Brána Krkonoš“ a díky atraktivní podkrkonošské krajině a péči o vzhled města je považován za jedno z nejmalebnějších měst v České republice.

Hotel, jehož ubytovací část se skládá ze dvou podlaží v hlavní budově (14 pokojů), ze dvou podlaží v nové budově (8 pokojů) a depandace (4 pokoje). Celková kapacita hotelu je 65 lůžek ve 26 pokojích, z toho 2 jednolůžkové, 15 dvoulůžkových, 5 třílůžkových, 2 čtyřlůžkové a 2 apartmány.

V přízemí se nachází hotelová restaurace pro hotelové i nehotelové hosty, letní zahrádka, pivnice, vinárna. V prvním poschodí se nachází recepce s denní i noční službou. Recepce poskytuje následující služby: prodej hygienických potřeb, studených nápojů, sladkostí, suvenýrů.

Bezplatné parkoviště pro hotelové hosty je přímo před hotelem.Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou, WC, zrcadlem, telefonem s přímou volbou, TV sat, psacím stolkem, židlí.

Stravování:

Restaurace je přístupná hotelovým i mimohotelovým hostům s možností stravování a la card nebo dle denní nabídky. Nabízíme i příjemné posezení v pivnici, letní zahrádce a vinárně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz