English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Trutnov > Ubytování Horal Trutnov

Ubytování Horal Trutnov

Trutnov


Ubytování Horal Trutnov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nově zrekonstruované ubytovací zařízení Horal Trutnov se nachází nedaleko centra, je obklopeno lesoparkem a tvoří ho dvě samostatné budovy.

Venkovní posezení - terasa + gril, nekuřácké prostředí, možnost zajištění dovozu stravy. Parkování je v areálu včetně dodávek a autobusů. K dispozici je vlastní mikrobus a dodávka ke stěhování (doprava nad 5 osob a stěhování do 5km zdarma ).

Možnost dlouhodobého pronájmu ubytovny jedné firmě.  

Umístění:

Nákupní centrum Tesco 2 min., nákupní centrum Albert 5 min.,benzinová pumpa a autoservis 200 m, nedaleké hory Krkonoše s nejvyšší horou Sněžkou jsou cca 15 KM.

Ubytování:

V budově B1 je 8 apartmánů 2+KK a 16 apartmánů 1+KK. Všechny mají samostatný balkón, WC, sprchový kout, vybavenou kuchyňku s lednicí. Celková kapacita je 64 lůžek. K dispozici je prádelna, společenská místnost s TV a PC,WI-FI, uzamykatelné místnosti k uskladnění lýží, kol apod. Dále je k dispozici školící místnost - učebna.

V budově B2 je recepce se stálou službou, 28 pokojů 2-3 lůžkových. Celková kapacita je 84 lůžek. Na každém patře je pánské a dámské sociální zařízení a pánské a dámské sprchy. Dále je k dispozici vybavená kuchyň s lednicemi, lednice jsou též na každém patře, společenská místnost s TV, WI-FI zdarma, prádelna se sušárnou, prostory pro uskladnění lyží, kol apod.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz