English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Vrchlabí > Apartmány Pension Hartaclub

Apartmány Pension Hartaclub

Vrchlabí


Apartmány Pension Hartaclub
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Penzion Hartaclub ve Vrchlabí - Krkonoše nabízí ubytování ve pěti apartmánech pro 4-14 osob s celkovou kapacitou 40osob. V areálu penzionu je pro hosty k dispozici stolní tenis, sauna, squash, tenisový kurt, venkovní bazén 12x6 m, uzavřené parkoviště, rybník k rybolovu, 2 ha vlastních pozemků u lesa v krásné přírodě. Pes je povolen za poplatek 50,-kč/den.
Umístění:Turistické a sportovní zajímavosti v okolí - Krkonoše, ZOO Dvůr Králové, Adršpašské skály, Český ráj, Golf- Mladé Buky a Prosečné, Sportovní letiště Vrchlabí – vyhlídkové lety. Zajímavé lokality vzdálenější Praha 130 km, Liberec 70 km, Máchovo jezero 100 km, Přehradní nádrž Rozkoš 60 km.
Ubytování:Každý apartmán má vlastní WC, koupelnu, vybavenou kuchyň, jídelnu s televizí a satelitem a jedno až čtyřlůžkové pokoje.
Stravování:Součástí areálu je restaurace s bowlingem, bar, kulečník, salónek, pergola k posezení a grilování, letní terasa.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz