English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Vrchlabí > HOTEL LABUŤ

HOTEL LABUŤ

Vrchlabí


HOTEL LABUŤ
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pro hotelové hosty je připraveno celkem 18 dvoulůžkových, 5 třílůžkových pokojů a 1 apartmá. K vašemu pohodlí jistě přispějí hotelové služby, které nabízíme, např. směnárenské, telefonní, faxové, informační servis, praní a žehlení prádla, hotelová garáž, úschovna lyží a kol, hotelový sejf, zapůjčení společenských her, prodej suvenýrů, společenská místnost, kde se nachází kulečník, biliár, stolní fotbal, karetní stolky vhodné i pro šachové hry a bezplatný přístup na vysokorychlostní internet. Vedle hotelu se pod společným podloubím nachází půjčovna kol a lyží, kadeřník, prodejny sportovních potřeb, obuvi a oblečení.

Umístění:

Město Vrchlabí, nazývané po právu "Brána Krkonoš", je ideálním východiskem pro výlety do okolních hor. Město samotné se chlubí několika cennými historickými památkami, ať už je to renesanční zámek se zámeckým parkem, barokní augustiniánský klášter, kostel Sv. Vavřince či řada typických měšťanských štítových domů s podloubím.

Ubytování:

K vybavení pokojů náleží vlastní sociální zázemí, televizor se satelitním příjmem a vysokorychlostní připojení k internetu.

Stravování:

O kvalitní gastronomické služby se vzorně postará hotelová restaurace, ve kterém si hosté mohou objednat z velké nabídky české i mezinárodní kuchyně, včetně oblíbených krkonošských specialit. Svým uspořádáním restaurace umožňuje útulné a oddělené posezení malých skupin, pořádání večírků či rodinných oslav. K dispozici je také salónek a bar, v letních měsících zahrádka s možností grilování.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz