English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Albrechtice v Jizerských horách > Apartmán Albrechtice

Apartmán Albrechtice

Albrechtice v Jizerských horách


Apartmán Albrechtice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmán Albrechtice v alpském stylu přímo ve skiareálu s balkonem a výhledem na sjezdovku Špičák. Apartmán se nachází v novém apartmánovém komplexu 80 metrů od sjezdovky, s výhledem na černou sjezdovku, rozhlednu Špičák, hory a okolní panorama. K lanovce v přeskáčích, nemusíte nikam dojíždět. Houbaření, procházky, les, cyklovýlety vše přímo od apartmánu. V přízemí objektu je lyžařská půjčovna, servis, prodejna sport. potřeb, trafika. Celý apartmánový dům je na vysoké úrovni, klidné místo, klidný dům. V dosahu jsou restaurace, obchod, pizzerie atd… Fantastická příroda, sportovní vyžití. Albrechtice jsou vyhledávané turistické centrum po celý rok. Jizerská magistrála začínající nedaleko na Mariánské hoře nabízí 140km upravených běžeckých tratí. Soukromé parkovací místo u apartmánového domu v ceně po celou dobu pobytu. Bez nutnosti kamkoliv dojíždět, vše v dosahu.

Umístění:

Ski areál Špičák přímo u domu. Celý areál je propojený. Další možnosti: Světlý vrch, Tanvaldský Špičák, Smržovka, U pily Lučany, Desná – Černá Říčka, Zásada, Nová Ves (nad Nisou), Josefův Důl, Plavy, U Čápa – Příchovice, Držkov, Jizerský kopec, Pod Štěpánkou, Kořenov – Bavorák, Severák, SURFANIC Zlatá Olešnice, Kořenov – Rejdice, Mýtiny, Větrov.

Ubytování:

Apartmán nabízí pronájem pro 1 až 4 osoby. V apartmánu jsou dvě palandy + extra lůžko. V kuchyni je mikrovlnka, sklokeramická varná deska, varná konvice a veškeré nádobí. V apartmánu je TV, WiFi. Povlečení i ručníky NUTNÉ vlastní.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz