English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Bedřichov > Chata Nisanka

Chata Nisanka

Bedřichov


Chata Nisanka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

V nově zrekonstruované Chatě Nisanka v Bedřichově Vám rádi poskytneme ubytování prvotřídní kvality v tichém a klidném prostředí. Nabízíme Vám ubytování v 7 apartmánech vybavených vlastní koupelnou (sprcha + WC), TV a bezdrátovým připojením k internetu. V okolí najdete velké množství běžeckých i sjezdových tratí, v letních měsících si jistě přijdou na své milovníci pěší i cyklo turistiky. Penzion je umístěn přímo pod hlavními sjezdovkami v Bedřichově, nástup na Jizerskou magistrálu je vzdálen přibližně 500 m.

Umístění:

Objekt se nachází u sjezdového areálu v Bedřichově. V tomto areálu jsou samozřejmě k dispozici půjčovny lyží, dětská lyžařská školka, lyžařská škola... Na běžecké tratě lze nastoupit u objektu a dojet na Jizerskou magistrálu (cca 500 m).

Na cyklistické a pěší stezky se dá nastoupit přímo u objektu.

Ubytování:

Pokoje jsou apartmánového typu vybavené vlastní kuchyňkou a koupelnou. Vybavení je úplně nové nakoupené po rekonstrukci v roce 2009. Samozřejmostí je ložní prádlo, televizor, mikrovlnná trouba, plotýnkový vařič, příbory, nádobí,...

Stravování:

Hosté mohou využít jednak kuchyněk na pokojích, i větší kuchyně ve společenské místnosti. V Bedřichově je k dispozici značné množství stravovacích zařízení. Většina z nich je v dosahu 5 až 10 minut chůze.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz