English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Benecko > Hotel Alfonska

Hotel Alfonska

Benecko


Hotel Alfonska
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Alfonska se nachází v klidné části obce Benecko v Krkonoších , se zajímavým okolím, které skýtá velké možnosti aktivního vyžití v zimních i letních měsících . Lokalita je díky klidnému a čistému prostředí vhodná pro rodinné pobyty rodičů s dětmi. Nachází se na úpatí vrchu Žalý (1015 m n. m.). Je i v zimních měsících velmi dobře dostupná autem. Hotel je umístěn přímo u nástupní stanice nové čtyřsedačkové lanovky (nejdelší sjezdovka na Benecku), centrum je vzdálené necelých 20 minut chůze (restaurace, diskotéky, bary, herny, bowling...).

Objekt je po celkové rekonstrukci a nabízí restauraci s barem, sportovní a dětské hřiště, venkovní bazén, půjčovna horských kol a v zimním období půjčovna lýží.

Umístění:

Benecko a okolí

Benecko vnímáme jako jedinou nejvýše umístěnou ves pod vrchem Žalý. Nynější obec Benecko se skládá ze čtyř katastrálních území dříve samostatných obcí - Horních a Dolních Štěpanic, Benecka a Mrklova, které se v roce 1960 sloučily v jednu střediskovou obec.

Benecko leží v západních Krkonoších. Výhodou proti střediskům jako je Harrachov, Špindlerův Mlýn nebo Pec pod Sněžkou, která leží v údolí, je vrcholová poloha rekreačního centra. Je orientované jihozápadním směrem, proto jsou za jasných dní jeho svahy celý den prosluněné.

Obec se nachází ze dvou třetin v 3. zóně Krkonošského národního parku, obytné části jsou v ochranném pásmu. Je vybavena rozvodem plynu, pitné vody i kanalizací.

Ubytování:

K diszpozici jsou dvoulůžkové až pětilůžkové pokoje jsou vybaveny s WC a TV+SAT.

Stravování:

Snídaně a večeře formou bufetu, oběd výběrem z jídelního lístku.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz