English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Benecko > Hotel Žalý

Hotel Žalý

Benecko


Hotel Žalý
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Žalý se nachází v obci Benecko, která je nejvýše položená obec v Krkonoších, rozkládá se na jižním svahu hory Žalý, v létě tu zapadá sluníčko až po 21 hod. Nádherný panoramatický výhled, nezapomenutelné západy slunce, klidné prostředí. Pobyty vhodné pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi, školy a školky v přírodě, lyžařské výcvikové kurzy, sportovní soustředění, svatby, firemní akce, školení, dětské tábory. Hotel Žalý Vám nabízí maximální vyžití, relaxaci a odpočinek díky službám: sauna, fitcentrum, možnosti masáží (relaxační, rekondiční, baňkování, anticelulitidové, ale i medová nebo čokoládová masáž), vertikální turbosolarium s biotrubicemi, kulečník, šipky, stolní tenis, půjčovna sportovních potřeb (horská kola, běžecké lyže, boby, saně), pro děti hrací prostory s hračkami, parkoviště zdarma (v zimě doporučujeme sněhové řetězy), v restauraci připojením k internetu zdarma, formanka, taneční parket,(živá i reprodukovaná hudba dle aktuální nabídky). Zimní období- upravované běžecké tratě začínají prímo před hotelem, sjezdové tratě uměle zasněžované různých délek jsou také v blízkosti, možnosti nočního lyžování, snowtubingu atd.

Letní období- značené cyklostezky malebnou krajinou Krkonošského národního parku, vyjížďky na koních (Janova farma Hucul), pěší turistika, dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami, skluzavkou, trampolínou a pískovištěm, tenisové kurty 300m, travnaté hřiště, les plný hub a borůvek,ohniště (možnost opékání) atd.
Ubytování:Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení, TV+SAT, lednici, telefon. K dispozici jsou dvou-, tří-, čtyřlůžkové pokoje a apartmá - (ložnice - dvě pevná lůžka + obývací pokoj - možnost až tří přistýlek).
Stravování:Snídaně formou švédského stolu, ostatní strava servírovaná.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz