English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hroská Chata Hříbek

Benecko


Hroská Chata Hříbek
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:​Horská chalupa Hříbek je ideálním místem pro trávení dovolené s přáteli. 6 samostatných, plně zařízených apartmánů s celkovou kapacitou 29 lůžek poskytuje dostatek prostoru pro velké skupiny. K setkávání slouží společenská místnost, ve které mimo jiné najdete krb, šipky, stolní fotbálek, TV. V letních měsících můžete posedět na terase. Děti se zabaví na zahradě, kde na ně čeká, dětské hřiště s lezeckou stěnou, trampolína, ping-pongový stůl. Využít můžete také krytý (a v létě vyhřívaný) bazén s délkou 8 m. Internetové připojení v celé chalupě. 
Umístění:Chalupa se nachází na polosamotě u lesa, kde si vychutnáte dovolenou jak v letních, tak zimních měsících. Klidné prostředí a krásná příroda přímo vybízí k výletům, ať už pěším nebo na kole. Houbaři ocení zdejší lesy. V zimní sezóně je zde v provozu několik lyžařských vleků, ten nejbližší je jen pár kroků od chalupy. Najdete zde lyžařskou školu, půjčovnu lyží, sjezdovky pro začátečníky i pokročilé lyžaře a mnoho desítek kilometrů upravovaných běžkařských tratí. Na své si zde přijde opravdu každý. 
Ubytování:​V chalupě se nachází 6 samostatných apartmánů s celkovou kapacitou 29 lůžek. Každý apartmán je vybaven koupelnou s WC, kuchyňským koutem s ledničkou, MW troubou a varnou konvicí, jídelním stolem a židlemi, TV. K interiéru patří také velká společná dobře vybavená kuchyň (myčka nádobí, trouba, sporák plynový i elektrický, lednice, MW, rychlovarná konvice) spojená se společenskou místností. Ve společenské místnosti, kromě krbu  najdete stolní fotbálek, elektronické šipky, velkoplošnou TV se zesilovačem s kabelem HDMI i AV pro připojení Vašich notebooků a smartphonů.  Celá chalupa je pokryta signálem WIFI. Společenská místnost je také propojena s velkou koupelnou, kde se nachází infrasauna a vířivka s perličkovou a hydro masáží. Je tam také WC a pračka pro hosty. Finská sauna se nachází pod terasou a je propojená s krytým bazénem. Ten v zimě není vyhřívaný, a proto je v něm ideální teplota pro ochlazení po sauně.
Stravování:Ubytování se nabízí bez jídla. V obci najdete jak obchod s potravinami, tak několik restaurací.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz