English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

HOTEL OLYMPIA

Česká Lípa


HOTEL OLYMPIA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Olympia se stoletou tradicí se nachází na hlavní třídě v blízkosti centra města Česká Lípa.

Hotel má celkovou kapacitu 52 lůžek (bez přistýlek 48 řádných lůžek). Bezbariérový vstup do hotelu je z malého parku s fontánou v Bulharské ulici. Na třech podlažích s výtahem se mohou hosté ubytovat ve 23 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a v pěti prostorných suitách (z toho 2 suity jako rodinné pokoje pro 4 osoby).

V hotelu se nachází : hotelová restaurace (poskytuje jen snídaně formou bufetu), salonky a kongresový sál, v hotelovém relaxcentru: squash, bowling, sauna a 2 soukromé provozovny (masáže). Wifi signál je dostupný v hotelové hale i na pokojích hostů zdarma.

Hotel má vlastní zabezpečené parkoviště (zdarma) a garáže (za poplatek).

Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, WC, telefonem, LCD TV se satelitním příjmem a ledničkou (kromě p. 113,205).  Suity a některé pokoje mají i bidet, několik pokojů / suite disponují lodžií nebo terasou.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz